אינסטלטורים הם אנשי מקצוע שכמעט תמיד אנחנו לא רוצים להזמין, שהרי במרבית המקרים הצורך בשירותיו של אינסטלטור בפתח תקווה צץ כשהביוב עולה על גדותיו, כשלחץ המים במקלחת נמוך, כשמתרחש פיצוץ בצנרת ובאופן כללי כשמערכות האינסטלציה בבית לא מתפקדות כפי שאנחנו רגילים. בהתאם, בלא מעט מקרים יש לנו עוינות מסוימת כלפי איש המקצוע, גם אם אנחנו מבינים שהוא לא אשם בכך שהברז נוזל או שהצנרת סתומה, כשגם לחשש מפני גביית מחיר מופקע בגין השירות (ותמיד המחיר נראה לנו גבוה מדי…) יש חלק בכך.

מסיבה זו מומלץ בחום למצוא אינסטלטור קבוע, שיעזור לכם לחיות את החיים הנוחים שאליהם אתם מורגלים, ובלי שתצטרכו לשלם מחיר יקר יתר על המידה.

ציוד מתקדם חובה

המפתח העיקרי לבחירה נכונה של אינסטלטור בפתח תקווה היא הציוד שלו. כדאי לדעת שבימינו אינסטלטורים מאובזרים במכשור מתקדם במיוחד כמו למשל מצלמות אינפרא אדומות שמזהות במדויק את המיקום האמיתי שבו מתרחשת נזילה שמובילה לרטיבות בקיר, כך שאין צורך לשבור קירות או להרוס רצפות כדי לתקן את התקלה. עוד דוגמה היא ציוד לריסוק אפקטיבי של שורשים שחדרו לביוב וגורמים להצפות ולהרס תשתית חיונית זו – וכאמור באופן כללי רק אינסטלטור שיש לו את כל הציוד הדרוש יוכל לספק כל שירות ברמה הגבוהה ביותר.

ניסיון רלוונטי

עוד מרכיב משמעותי בעבודתו של האינסטלטור הוא ניסיון. מי שכבר ראה את כל סוגי הבעיות ותיקן את כל סוגי התקלות יודע לזהות מיד מהי הבעיה ויודע גם מהו הפתרון האופטימלי עבורה – כך שהוא חוסך לעצמו, וכמובן גם לכם, זמן יקר.

למה גם האישיות של אינסטלטור בפתח תקווה משמעותית?

כשמחפשים אינסטלטור בפתח תקווה לטובת מערכת יחסים ארוכת טווח, כדאי שהוא יהיה גם בעל אישיות מתאימה. מהי אישיות מתאימה? ראשית, חביבות. כשביוב מציף את החצר שלנו אנחנו במצוקה של ממש, וכדאי שהאינסטלטור יידע גם להרגיע אותנו. שנית, אמינות, שעליה כמובן אסור להתפשר בשום פנים, ועוד מרכיב חשוב באישיות הוא הקפדה על מילוי כל ההתחייבויות ובראשן הגעה בזמן שסוכם עליו.

למידע נוסף בנושא זה, מוזמנים להיכנס לאתר: http://www.natanelplumber-petahtikva.com.