ישנם מקרים רבים בהם אינסטלטור 24 שעות יהפוך לבעל מקצוע חשוב במיוחד וקריטי עבורכם. כיום ניתן למצוא בכל עיר לא רק אינסטלטור 24 שעות אחד, אלא רבים כאלו. כמעט כל בעל מקצוע בתחום יודע כי מדובר בתחום רגיש, ובבעיות שונות שמצריכות טיפול מיידי, גם אם זה בשל לילה מאוחרת או בימי שבת וחג.

אז באילו מקרים תצטרכו להזעיק אינסטלטור 24 שעות בדחיפות? במאמר זה תמצאו את הדוגמאות הנפוצות ביותר:

פיצוץ בצינור באמצע הלילה

פיצוץ בצינור בבית, גם אם הוא מתרחש בשעת לילה מאוחרת, מצריך קריאה מיידית אל אינסטלטור 24 שעות. אמנם, אתם יכולים במקרה זה לסגור את ברז המים הראשי של הבית ולהמתין עד הבוקר, אך רבים מעדיפים לתקן מיד את התקלה ולא להמתין, במיוחד אם יש ילדים קטנים בבית ורוב הסיכויים הם שתצטרכו את המים בשעות הבוקר המוקדמות כשהם יתעוררו.

לכן, בכל מקרה של פיצוץ בצנרת חשוב להזעיק אינסטלטור 24 שעות מוקדם ככל האפשר כך שתהיו בטוחים בכך שהבית שלכם מוגן והתקלה תוקנה על הצד הטוב ביותר.

הביוב עולה על גדותיו

מצב בו הביוב עולה על גדותיו, בין אם זה בתוך הבית ובין אם זה בשטח הבניין החיצוני, הינו מצב חירום בו יש להזעיק אינסטלטור 24 שעות באופן מיידי. כשהביוב עולה מעלה, לא מדובר רק בהפרעה של הריח, אלא במצב תברואתי חמור אשר יכול לגרום לבעיות בריאותיות שונות לכם ולבני המשפחה שלהם.

לכן, גם אם מדובר בעליה קטנה, גם אם אתם מבחינים בסתימה והמים טרם יצאו החוצה, אל תתמהמהו והזעיקו אינסטלטור 24 שעות, בין אם זה בשעת לילה מאוחרת ובין אם זה ביום חג או חופשה.

סתימה בצנרת

עוד מקרה המצריך אינסטלטור 24 שעות ללא כל השתהות הוא מקרה של סתימה בצנרת. אם יש סתימה בצינורות של הבית בתוך זמן קצר מאוד הדבר יכול להפוך לפיצוץ בצינור, או הצפה של מים בבית. לכן, אל תנסו לדחות את זה לשעות הבוקר וללכת לישון, או לרגע שבו תחזרו מהעבודה. אם תתרחש הצפה של מים בבית כאשר אתם לא רואים יכול להיגרם נזק רב וחמור מאוד לבית שלכם ולכל הציוד שבו.

לסיכום, ישנם מקרים רבים בהם אינסטלטור 24 שעות יעזור לכם ויהיה קריטי מאוד עבורכם, ולכן כדאי להחזיק מספר טלפון של אינסטלטור כזה במקום נגיש לכל מקרה שלא יהיה.