חדר הרחצה יכול להיות חלל מאתגר לעיצוב. מצד אחד מדובר בחדר פרקטי, אך מצד שני הוא קטן ממדים וכיף לעצב אותו. בניגוד לחללים אחרים בבית, בחדר זה יש להקפיד לבחור ריהוט וציוד שיכול להתמודד היטב עם הלחות והמים. ארונות ושידות אמבטיה מעץ יוכלו להתאים לחדר כל עוד הם עומדים בקריטריונים הללו וכאן ריכזנו ארבעה טיפים לבחירה נכונה שלהם.

טיפ ראשון – לשים דגש על האיכות

האיכות היא מעל הכל. תמיד עדיף לשלם יותר על ארונות ושידות אמבטיה על פני לבחור באלו הזולים. החלפה מהירה של הרהיטים עלולה לא רק לגרום לכך שיהיה עלייך לשלם הרבה כסף אלא גם לנזק לחלל כולו. לכן עלייך לברר מראש כי המקום מבטיח שהארונות והשידות אכן יוכלו לעמוד היטב באתגרים של חדר האמבטיה.

טיפ שני – לחשוב על העיצוב הכולל

כדאי לחשוב על העיצוב הכולל של כל החדר. הדבר יבוא לידי ביטוי בצבע של הארונות והשידות באמבטיה והוא יבוא לידי ביטוי גם בבחירת הצבעים. כדאי להגיע למקום אשר מייצר את הארונות בהזמנה אישית. מקום שכזה יישב איתך, יראה את התוכניות של החלל וישמע כיצד תכננת לעצב את החדר. בהתאם יתבצעו בחירות שונות של העיצוב.

טיפ שלישי – להבין איך יתנהלו החיים בחלל

חשוב מאד לדמיין כיצד ייראו החיים בחדר לפני הזמנת ארונות ושידות אמבטיה מעץ. כלומר, יש להתייחס לנוחות במקום, לוודא כי יהיה לך קל להיכנס לתוך המקלחת או האמבטיה, שיהיה לך נוח לצחצח שיניים ועוד. חדר הרחצה שלך עומד להיות חדר שיש בו פעילות ותכנון של הארונות והשידות צריך להתאים לאותה הפעילות.

טיפ רביעי – בחירת ארונות ושידות אמבטיה מעץ במקום המתמחה בתחום

מומלץ לבחור ארונות ושידות אמבטיה מעץ ממקום אשר מתמחה באופן ספציפי בתחום זה. כלומר, לא כל נגריה אשר יכולה ליצור ארונות או שידות, תוכל גם ליצור רהיטים שמתאימים לחלל זה. בדרך כלל הארונות של חדר הרחצה יהיו מיוחדים, עם גימור מרשים וכמובן יוכלו להתמודד עם הרטיבות של החדר.