הגעתם למקום הזה בחיים בו אתם מבינים שאיכות החיים חשובה מעל לכל. החיים קצרים, ובסך הכול אנו רוצים קצת ליהנות, להתפנק, ולפנק את האהובים והקרובים לנו. התקנת ג'קוזי לחצר מומלץ לעשות כמה שיותר מוקדם, כדי להתחיל באמת ליהנות מהחיים הטובים, ולהתפנק כמו שמתפנקים במלונות היוקרה הנחשבים ביותר.

לא עוד אמבטיה ממוצעת עם בועות, כיום טכנולוגיות הסילון של הג'קוזי הופכות את החצר שלכם למרחב יוקרה מעוצב, עם פינוקים ברמה גבוהה מאוד. בריכת הסילון הפרטית שלכם תחמם את המים כך שתוכלו לשהות בחוץ גם בימים הקרים ביותר של החורף, בלי לחשוב פעמיים.

רגע לפני רכישת ג'קוזי לחצר מומלץ להכין רשימה:

  1. קחו מידות מדויקות של המרחב בו תרצו את הג'קוזי בחצר. מומלץ לסמן במדידה היכן המכשולים כמו גדרות, ממטרות מותקנות, מערכת השקיה, צמחיה וכיו"ב.
  2. החליטו את סדר הגודל מבחינת כמות האנשים שייכנסו. בג'קוזי בחצר מומלץ לזכור כי חימום המים באוויר הפתוח לוקח זמן מה (וחשמל כמובן) ולכן, למרות שאפשר להתקין גם אמבטיה של 10,000 ליטר, אולי 4000 או 5000 ליטר יספיקו לכם?
  3. בדקו טוב את התקציב שלכם, כולל תקציב למים ולתיקונים ואחזקה, ודעו כי אולי, לפעמים, כדאי לחרוג מעט לפה או לשם, כדי לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים.
  4. שריינו ימי חופש וסדרו תקציב לשמפניה, כי הטוב ביותר עוד לפניכם.

בג'קוזי לחצר מומלץ חיצונית, שקועה או חצי שקועה?

שאלה זו עולה פעמים רבות בהתלבטות על רכישת הג'קוזי לחצר. מומלץ בחום ללכת עם או עם המלצת איש המקצוע שידע לומר לכם את המגבלות לפי החצר שלכם. אך אם אין הגבלה ומומחה הג'קוזי ממליץ שתבחרו מה שמתאים לכם – לכו עם האינסטינקט ותחושת הבטן, כי בסופו של דבר, זה הבית שלכם, החצר שלכם, והג'קוזי שלכם.

התקנה חיצונית (כלומר כזו שיושבת מעל פני שטח) דורשת לרוב מדרגות. התקנה שקועה לגמרי דורשת לעיתים יותר ניקיון כי היא בפני השטח, ולעיתים התחזוקה מאתגרת יותר כי לא כל המנוע חשוף מעל פני הקרקע. לכל דגם היתרונות שלו, אז בבחירת ג'קוזי לחצר מומלץ לסמוך על איש מקצוע.