במציאות שבה רבים וטובים מחפשים 15 דקות תהילה, ולא מעטים גם מוצאים אותן ולא יודעים מה לעשות אחרי שהן נגמרות, אי אפשר שלא להעריך את דודי מליץ.

מליץ, שפרץ לתודעה הציבורית כשזכה בעונת ה-VIP  הראשונה של האח הגדול, מינף את הפופולריות הרבה שלו ואת הקשרים שיצר לטובת הקמת משרד יחסי ציבור, שבו הוא מביא לידי ביטוי את יכולותיו המגוונות וגם את אישיותו.

בין תחומי הפעילות בהם מתמחה המשרד של מליץ: בריאות ואורח חיים, ספורט, פיננסים ועוד. בין לקוחותיו הבולטים של המשרד הג'ודוקא אליס שלזינגר שנאלצה לייצג באולימפיאדת ריו את נבחרת בריטניה ולא את ישראל וזכתה לסיקור תקשורתי מבין ואוהד בזכות פעילות המשרד, חברת "שומרי משקל" שמובילה את שוק ההרזיה בישראל, מסעדת אדום, גופים שונים בשוק ההון ועוד.

איך למתג את הלקוחות בהצלחה?

לא קל למתג גופים עסקיים, עמותות ואנשים בימינו, שכן הציבור חשדן, וגם אמון על זיהוי ניסיונות לעצב את התודעה שלו.

במקרים אלה באה לידי ביטוי היכולת של דודי מליץ לרקום סיפורים כך שיצליחו לעקוף את מנגנוני ההגנה של הקהל הרחב וליצור אצלו חיבור רגשי מוצלח אל הלקוחות של המשרד. בנוסף, מקפיד מליץ לספק לציבור ערך מוסף אמיתי בכתבות שהוא יוזם ובתכנים שהוא מפיץ, כך שמלכתחילה, בזכות הידע החשוב שהוא מקבל, הציבור פתוח יותר לאמץ גם את הערכים והמסרים שמועברים ע"י מליץ.

כך לדוגמה יזמו מליץ ואנשי המשרד שבראשו הוא עומד ושנקרא על שמו סדרה של כתבות אודות נושא שנוגע לציבור רחב מאוד – הרפורמה שהכריז משרד החינוך בנושא התזונה בבתי הספר. המידע יקר הערך שהונגש לציבור הרחב עזר לו להבין היכן עומדת הרפורמה ומה בכוונתו של משרד החינוך לבצע, וחברת "שומרי משקל", שהיא כאמור אחת מלקוחותיו של מליץ וששיתפה איתו פעולה ביצירת התכנים, נהנתה מנקודות זכות רבות.

הרגישות והיושרה של דודי מליץ

במהלך שהותו בבית האח הגדול, התבלטו שתי תכונות של דודי מליץ – רגישות גבוהה (שגרה לו לעמוד לצידם של דיירים אחרים שנעשה להם עוול) ויושרה מלאה (שהובילה אותו לומר את האמת, גם כשלא נוח לשמוע אותה, ותמיד בדרכי נועם שמבטיחות קשב אפקטיבי).

תכונות אלה באות לידי ביטוי גם בעבודת המשרד ותורמות להצלחת הקמפיינים התקשורתיים שלו.