איטליה היא אחת המדינות היותר מתוירות בעולם – ב-2015 למשל חצה מספר המבקרים בארץ המגף היפה את רף ה-50 מיליון, עליה של 4% ביחס לשנה שקדמה לה. רק 4 מדינות בעולם משכו אליהן מספר גדול יותר של תיירים ואלו הן סין, ספרד, ארה"ב וצרפת, ואגב, המדינה שממנה מגיע המספר הגדול ביותר של נופשים לאיטליה היא גרמניה.

גם ישראלים רבים אוהבים להגיע לארץ הפסטה והפיצה, ועוד מגמה מובהקת היא הוויתור על מלונות לטובת דירות נופש באיטליה.

כולנו מכירים את רומא, ונציה, פירנצה ומילאנו, אגם גארדה גם הוא אהוב מאוד על הישראלים וכך גם סיציליה, האי שמהווה את השפיץ של ארץ המגף. יעד פופולרי אחר שכדאי להכיר הוא סורנטו.

איפה נמצאת סורנטו?

כשמחפשים דירות נופש באיטליה סורנטו הוא יעד שמציע אפשרויות רבות, ואין פלא שכך הדבר שכן מדובר בעיר קיט שבאופן כללי מושכת אליה תיירים רבים ועל כן מציעה מגוון רחב של אפשרויות לינה.

סורנטו (Sorrento) נמצאת בחלקו הדרומי של מפרץ נאפולי, כ-250 ק"מ דרומית לרומא. אופציה אחת היא לנפוש "רק" בעיירה המלבבת, ועוד אופציה היא לשלב ביקור ולינה בדירת נופש בסורנטו עם טיול ברומא וסביבתה ו/או באזור קמפניה שבדרום איטליה.

נופים מופלאים מכל הסוגים

סורנטו מציעה לכל מי שמגיע אליה חופים שכולם שלווה בגוון תכלת עמוק (אלו הם חופיו של מפרץ נאפולי היפהפה שמהווה שלוחה של הים הטירני), נקודת מוצא נוחה לטיולים אל אתרים אטרקטיביים כמו פומפיי, אמאלפי והאי קאפרי, את הלימונצ'לו הטעים ביותר בעולם – ויש רק דבר אחד מהנה יותר מחופשה בסורנטו: השילוב של דירת נופש באיטליה עם כל הקסם שיש לסורנטו להציע.

איך למצוא דירות נופש באיטליה שמתאימות בדיוק לכם?

אם בחרתם בסורנטו כמקום לחופשה הבאה שלכם, וגם אם החלטתם להעדיף מקום אחר באיטליה היפה, בכל מקרה כדאי להשקיע מעט תשומת לב בחיפוש אחרי דירת נופש באיטליה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם מבחינת הגודל, רמת האבזור, המחיר ופרמטרים נוספים. מגוון רחב של דירות נופש באיטליה ניתן למצוא כאן: http://good-european-vacation.com/hebrew—–italy.html.