עשיית השימוש ההולכת ותופסת תאוצה בהיבט של מיתוג ואף של שיווק עבור חברות, העלתה את הדרישה של חומרי הדפסה מקצועיים והן אלגנטיים, גם במידה ומדובר בהקמה של ביתן, בעיצוב מתקן של תצוגה וגם במידה ומדובר לשילוט עבור חברה. אחת מן החלופות הכי מובילות בענף זה הינה הדפסה על עץ, אשר במציאות של היום ניתנת בשל התפתחות של הטכנולוגיה וכן של תחום הדפוס.

היתרונות של הדפסה על עץ – 

  • הדפסה על עץ מעניקה מענה מעשי, אשר נותן בידכם להנגיש אינפורמציה נדרשת על החברה שלכם והן מהווה ככלי של מיתוג וגם של שיווק של המוצרים וכן של הלוגו שלכם. עסקינן במענה שיווקי עיצובי, אקסקלוסיבי ברוב טעם, אשר אטרקטיבי וצד את עין הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ממנה נשקף ספציפיות, חשיבה מחוץ לקופסה ואף הרבה איכות, אשר משפיעים על הדעה של קהל היעד במיתוג החברה שלכם, בשירות וגם במוצרים שלכם.
  • אזור העבודה גדול הממדים של המדפסת, נותן בידכם להדפיס על עץ בגודל מרבי של בין שני מטר לבין שלושה מטר.
  • התפתחות העידן הטכנולוגי נותנת לערוך הדפסה על עץ בגוון שלם, הווה אומר – הדפסה עם רובד של גוון לבן, או לחלופין להבחין בחומר מבעד לתמונה המודפסת, במצב הלה תבוצע הדפסה באופן ישיר על גבי עץ בלי הדפסה בצבע לבן.
  • עץ הינו חומר טבעי, בשל כל ההדפסה על גביו מעניקה הרגשה של חום.

הדפסה על עץ מכל מיני סוגים – 

  • לוח אם די אף עבור הדפסה – אם די אף הוא לוח סינתטי אשר עלותו נמוכה יותר מן עץ טבעי, אבל הינו שריד וגם איתן וכן בעל גימור נחמד. עסקינן בלוח אשר בא בכל מיני עוביים אשר ראשיתם בשני מילימטר ומגיע עד לשלושים מילימטר. מכיוון שהלוח הנ”ל מורכב משטח פנים הומוגני ואף דחוס, הינו משטח נהדר עבור הדפסה בטיב טעם, ספציפית ואף הומוגנית.
  • לוח פורניר עבור הדפסה – פורניר מהווה מעין ציפוי, אשר מורכב מן רובד דקיק של עץ בטיב טעם, אשר מודבק על לוח עץ פשוט. הציפוי נותן למקום של העץ מראה אקסקלוסיבי והן בכה חוסך בממון בעת קנייה של פלטה מעץ טבעי. בנוסף לכך, הפורניר אפשרי להחלקה וגם לליטוש, בשל כך ניתן להדפיס עליו מנעד עצום של כל מיני סוגים של הדפסות איכותיים.