אם יצא לכם אי פעם להתבונן בצורה שקופה על החיים שלכם, יכול מאוד להיות שגם אתם מתקשים למצוא יציבות כלכלית, כמו ישראלים רבים אחרים. זו היא מציאות לא נעימה, אבל בהחלט לא קבועה, בהינתן ואתם מוכנים לחשוב על צעדים חיוניים לשיפור המצב הכלכלי שלכם. בישראל של השנים האחרונות, האפשרות למצוא אפיקי הכנסה נוספים, כמו חסכונות או קופות פנסיה, הפכה לאפשרית, רק בזכות מיזם הר הביטוח של משרד האוצר. שיטוט מהיר באתר הר הביטוח יאפשר לכם להבין מה הם אותם החסכונות האבודים שלכם, אלו איתם אתם יכולים לתכנן את המחצית השנייה של החיים בצורה הכי בטוחה והכי הולמת שיש. 

מה היא המשמעות בפועל של אתר הר הביטוח?

חיפוש מידע באתר הר הביטוח יאפשר לכם:

  1. לקבל מידע על חשבונות בחברות הביטוח השונות. החל מביטוחי המנהלים השונים שאתם מחזיקים וכלה בביטוחי חיים אותם פתחתם לאורך השנים והם מחזיקים בתוכם סכומי כספים רבים השייכים לכם.
  2. לקבל מידע על חסכונות ופיקדונות שונים, אותם ניתן לפדות בעת צרה או בעת משבר, והם שייכים לכם או לאחד מבני המשפחה הקרובים לכם. 
  3. לפנות באופן יזום אל חברות הביטוח השונות ולנהל איתן דין ודברים אודות כספים אותם ניתן למשוך לחשבונות הבנקים שלכם ואפילו לבצע חיפושים מעמקים יותר אודות חסכונות הרשומים על שמכם ולא הצלחתם לאתר בעזרת מנוע החיפוש הר הביטוח.

הצעד הראשון בדרך לחיים מאורגנים

כשיש לכם את האפשרות לקבל מידע, ולו המידע הראשוני והבסיסי ביותר אודות היכולות הכלכליות שלכם בהווה ובעתיד לבוא, ניתן לתכנן בראש שקט את החיים שיהיו לכם ולילדים שלכם. כך שאי אפשר להמעיט בחשיבות של תהליך החיפוש באתר הר הביטוח, ואתם רוצים להבטיח שיש לכם את כל המידע החיוני לכם לתכנון העתיד. במידה ומדובר על תהליך חיפושים מורכב יותר, ייתכן ותרצו לפנות לעזרתם המקצועית של מומחים בתחום הפיננסים, איתם ניתן יהיה להביא לכדי גילויים מעניינים יותר, של פרטי מידע, שיסייעו לכם למצות את כל הזכויות.