אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון במרכז, כדאי  שתשקלו להעסיק חברת ניקיון איכותית ומקצועית

כל מי שמנהל משרד או עסק באזור המרכז, יודע שיש יתרונות רבים בהעסקת חברת ניקיון איכותית ומקצועית. כאשר המשרד נקי, מאוורר וריחני, זה משפיע בצורה חיובית לא רק על העובדים, אלא גם על הלקוחות ועל קולגות המגיעים לפגישות עסקיות. משרד נקי מעיד גם על התדמית של עסק רציני ומצליח, שמעוניין לתת את השירות הטוב ביותר.

מה היתרונות בהעסקת חברת ניקיון?

כאשר מעסיקים עובד ניקיון, מלבד תשלום המשכורת של העובד, יש לשלם גם את ההפרשות והביטוחים הנדרשים ולרכוש חומרי ניקיון וציוד מתאים. בסופו של דבר מדובר בעלות כלכלית גבוהה שלא כל משרד יכול להרשות לעצמו. לכן משתלם לשכור חברת ניקיון.

אפשר לשכור שירותי ניקיון במרכז על ידי חברת ניקיון למטרות שונות, ולא רק לניקיון יומיומי. החברה תוכל לנקות משרדים חדשים שנבנו ועדיין מלאים בלכלוך רב ואבק, להבריק משרדים אחרי תקופת שיפוצים ולבצע עבודות ניקיון מורכבות כמו ניקיון בגובה, פוליש לרצפות והפעלת מכשירי קיטור ושואבי אבק גדולים, במטרה לנקות רצפות מסוגים שונים או ריצוף פרקט.

איך תזהו חברת ניקיון מקצועית?

באזור המרכז יש מספר רב של חברות המציעות שירותי ניקיון, אך כדי לזהות חברת ניקיון איכותית ומקצועית, יש מספר קריטריונים לפיהם כדאי לבדוק את השירות המוצע. הקריטריון הראשון זו מידת הגמישות של שירותי הניקיון. יש משרדים שצריכים שירותי ניקיון במהלך שעות הפעילות של המשרד ואחרים מעדיפים שצוות הניקיון יגיע לאחר שהעובדים הולכים הביתה, כדי שהניקיון יהיה אפקטיבי ויעיל. במשרדים מסוימים מעוניינים בשירותי ניקיון בשעות הבוקר, ופעם בשבוע בשעות הערב כדי לבצע ניקיון יסודי. לכל משרד יש צרכים אחרים והעדפות שונות ולכן חשוב למצוא חברת ניקיון שתוכל להתאים את שירותי הניקיון לשעות בהם אתם זקוקים לכך.

הקריטריון השני זה ביטוח. כאשר מעסיקים חברת ניקיון היא זו שאחראית לשלם לעובדי הניקיון, כולל ביטוחים. רכישת ביטוח לעובדי הניקיון מעידה על מקצועיות ורצינות וגם על אכפתיות ודאגה לעובדים. לעומת זאת חברת ניקיון ללא ביטוח בתוקף, משדרת זלזול וחוסר רצינות גם כלפי עובדיה, וגם כלפיכם כלקוחות.

הקריטריון השלישי זו רמת המקצועיות של החברה. רמה מקצועית מתייחסת גם להכשרת צוות עובדי הניקיון וגם לציוד וחומרי הניקוי שהיא רוכשת. ניקיון משרדים זו עבודה לא פשוטה, גם כאשר מדובר במשרדים קטנים וקל וחומר במשרדים גדולים, לכן חשוב שצוות המנקים שיישלח אליכם ידע כיצד לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, ביעילות ובלי להפריע למהלך העבודה התקין במקום. בנוסף, כדי לנקות בצורה טובה חשוב שהחברה תצייד את עובדיה בחומרי ניקוי חזקים ובטוחים לשימוש, ובציוד טכנולוגי מתקדם כמו שואבי אבק ומכונות פוליש.

שלושת הקריטריונים הללו מעידים על רמת המקצועיות של חברת הניקיון והאם תקבלו ממנה שירותי ניקיון איכותיים. מומלץ גם לברר אילו לקוחות נוספים יש לחברה ולבקש המלצות.