חיים טולדנו, יועץ עסקי מוסמך, הוא אדם שכבר סייע לעסקים רבים להתפתח ולצמוח, ובמאמר זה קיבלנו ממנו קצת מידע בכדי להבין למה כל עסק צריך יועץ עסקי, ולא רק עסקים גדולים.

רבים מבעלי העסקים הקטנים חושבים כי יועץ עסקי הוא הוצאה מיותרת. כאשר מדובר בעסק קטן בו כל הוצאה מחושבת בקפידה רבה, רבים מוותרים על השירות של היועץ העסקי ובוחרים לנסות לקדם את העסק בעצמם, אך מדובר בטעות שדווקא יכולה לפגוע בעסק, מסביר חיים טולדנו, ועל כך נכתוב במאמר הזה.

הוצאה משתלמת בהחלט

ההוצאה על יועץ עסקי, מסביר חיים טולדנו, היא ללא ספק הוצאה משתלמת. יועץ עסקי מעניק לכם שירותים שיעזרו לכם לפתח את העסק שלכם ולהרחיב אותו ולכן הכסף שתוציאו על שכירת השירותים של יועץ עסקי יוחזר לכם עם ההתרחבות של העסק ועם הגדלת קהל הלקוחות שלכם.

רבים לא מבינים כי לעיתים בשל הרגש האישי שלהם אשר מעורב בעסק, קשה להם לבצע פעולות שיכולות לסייע להרחבה של העסק ולהצלחה שלו, וקשה להם להביא את העסק לכמה רמות מעלה, אך בעזרת יועץ עסקי חיצוני שיוכל לבחון את כל העסק בעין אובייקטיבית, יוכל לבחון את נקודות החוזקה והחולשה של העסק, לבחון את צורת העבודה ולתת המלצות נכונות מתוך הניסיון שלו, תוכלו לשדרג את העסק שלכם וסוף סוף להגיע אל ההצלחה אליה אתם שואפים. כך לדברי חיים טולדנו.

לראות את הבעיות לפני שהן צצות על פני השטח

פעמים רבות בעלי עסקים מגלים בעיות בעסק אשר מסכנות ממש את הקיום שלו רק לאחר שאותן בעיות ממש צצות על פני השטח וכבר גורמות לנזק משמעותי לעסק. אם אתם רוצים להחזיק עסק  ולנהל אותו בצורה נכונה, עליכם לדעת לזהות את הבעיות הללו לפני שהן הופכות למזיקות, ולעיתים, בעיקר בשל הרגש, קשה לראות את הבעיות הללו.

לכן יועץ עסקי חיצוני הוא חיוני מאוד לעסק. הוא יכול לסייע לכם לראות את הבעיות הללו מוקדם, ולתקן אותן בזמן.