בעולם שלנו כיום, הנטייה היא לבצע רכישות באופן מקוון או במילה אחרת אונליין. הסיבות לכך הן רבות ולרוב טומנות בחובן יתרונות רבים ומטיבים עם הרוכשות. בשורות הבאות, נדבר מעט על היתרונות שברכישה אונליין, יובהר מדוע אט אט כלל הצרכנים נמשכים לכך וכיצד לצלוח את משימת הרכישה על הצד הטוב ביותר ולא להסתבך עם החזרות ומידות לא נכונות. בחרנו להתמקד בעולם החזיות כמקרה בוחן. הצטרפו אלינו למדריך רכישת החזיות הטוב ביותר שתוכלו למצוא ברשת.

הטיפים המנצחים

  • אתר הרכישה – רכישת חזיות באופן מקוון הולכת ותופסת תאוצה, לצערנו לא ניתן לומר שישראל היא החלוצה בתחום אך ברחבי העולם כולו וישראל גם, נשים רבות רוכשות את החזיות שלהן באתרי המכירות המועדפים עליהן.
  • כיצד לבחור את האתר הנכון? – ובכן, לשאלה זו נענה על ידי שיטוט ברחבי הרשת, איתור אתרים שמוכרים את מותגי החזיות המוכרים והמועדפים ורכישה מהירה ונוחה. הדברים עליהם יש להקפיד טרם הרכישה ובחירת האתר הם: עמוד רכישה מאובטח, מדיניות החזרה הגונה, ביקורות וחוות דעת חיוביות על האתר ומבחר של חזיות.
  • זמן הרכישה – בדומה לרכישה בחנויות, ישנם מועדים קבועים לסיילים והנחות (חגים, סוף שנה, קולקציות חדשות, ירידה ממדפים וכדומה). תאמו נכון את זמן הרכישה ותוכלו ליהנות ממבצעים והנחות חסרות תקדים. היתרון אגב ברכישה אונליין הוא שלא תמיד חייב לחכות לסיילים הקבועים ולדעת שתמיד באתרים העלות תהייה נמוכה יותר כך שאם מצאתן את עצמכן בצורך או רצון לרכוש חזייה, גם ביום רגיל לחלוטין, המחיר יהיה נמוך יותר מאשר בחנות.
  • מידה – כל אחד אמורה להכיר את המידה של החזייה שלה ולכן מקדו את החיפוש בהתאם למידה שלכם. שימו לב, לא מעט פעמים מותג אחד יתאים במידה שהיא שונה ממותג אחר ולכן הקפידו על בחירת המדיה הנכונה.
  • סגנון – מקדו את החיפוש של החזיה על פי הסגנון המועדף והמחמיא ביותר לחזה שלכן. אל תתפתו לרכוש חזייה שלא תתאים לכן רק כי היא יפה (למרות שלפעמים מותר להתפנק ככה) והתרכזו בחזיות הנכונות עבורכן.
  • מחירים – אחד היתרונות הרבים לרכישה באופן מקוון היא ההנחה. כאשר רוכשים מוצר אונליין, מדובר כמעט תמיד, במוצר שעלותו תהייה נמוכה יותר מאשר רכישה בחנות. הסיבות לכך יכולות לנבוע מהתחרותיות הקיימת באתרים, מכך שבעל האתר אינו מקבל קהל ואינו חייב להחזיק בחנות וכדומה. כך או אחרת, רכישה אונליין סביר ותמיד תהייה זולה יותר מאשר רכישה בחנות.

לסיכום, יתרונות הרכישה באופן מקוון הולכים ומתעצמים, בין אם מדובר על ההוזלה והחיסכון המשמעותי לבין אם מדובר על הנוחות של ביצוע הרכישה ממקום הנוחות שלך, מרבית הצרכנים בישראל מתחילים לפזול לעבר כיוון זה. אם נדבר במספרים, נוכל לקבוע יחסית בוודאות כי בתוך שנה מהיום, כמות הרכישות אונליין תכפיל ואף תשלש את עצמה. כל שנותר לנו לאחל הוא בהצלחה ברכישה הבאה שלכם – תתחדשו.