בשנים האחרונות, רבים ממקומות העבודה והשכירים המועסקים בהם החלו להכיר בחשיבות של ישיבה נכונה ובריאה. כך, רכישת כיסאות משרד הפכה למשימה לא פשוטה לכשלעצמה, כשהעובדים במשרות הדורשות ישיבה מרובה עושים מאמצים לשמור על בריאות הגב ולמצוא פתרונות מתקדמים לשעות הממושכות במשרד.

כך, התפתחו חלופות לעבודה בישיבה; החל מעבודה בעמידה, ישיבה על כיסאות משרד אגרונומיים המעודדים תנועה מרובה, ועוד. אין ספק שההסתגלות לכסאות מהסוג הזה עלולה לקחת מעט זמן מכיוון שמדובר בצורת ישיבה שהגוף אינו רגיל אליה, אך רוב המתמשים שבעי רצון ומעידים על שיפור בכאבי הגב. 

כסאות משרד ועוד

עבור מי שמעוניין לשמור כמה שיותר על בריאות הגב, מומלץ לרכוש כסאות משרד מהסוג שנועד לכך. בין פתרונות הישיבה תוכלו למצוא:

  • כסאות כריעה – כיסאות ללא משענת גב, שגורמים לעובד לשבת בתנוחת כריעה מסוימת. עיצוב כיסאות אלו מחייב גב, כתפיים וצוואר ישרים וכך מעודד יציבה נכונה. הכיסא מעוצב כך שמשקל הגוף מתחלק באופן שווה בין הברכיים והאגן, וכך הלחץ על שרירי הרגליים והגב התחתון יורד.
  • כיסא אוכף – הכיסא מחייב את העובד להישאר בתנוחה שנעה בין ישיבה ועמידה, קצת כמו רכיבה על סוס. תנוחת ישיבה זו תורמת לחיזוק שרירי הגב לטווח הארוך ומסייעת למי שסובל מכאבי גב תחתון. הכיסא מסייע למחזור הדם ומעודד ישיבה ישרה ויציבה.
  • ישיבה דינמית – כיסא משרד זה תומך בכל סוג של תנוחה ואינו מגביל אותה. מה שכן, הישיבה על כיסא זה מחייבת את המשתמש לשנות תנוחה בתדירות גבוהה, ובכך מסייע לשיפור היציבה, חיזוק השרירים, זרימת הדם, ואף מונע עייפות ולחץ. 

עבודה טובה מתחילה בגב בריא

כשאנחנו מרגישים טוב, אנחנו עובדים הרבה יותר טוב. לכן, חשוב להשקיע ברכישת כיסאות משרד איכותיים וכך להבטיח שכל הצדדים ייצאו מרוצים – העובדים ירגישו שהחברה דואגת להם, וכשהם אינם מתעסקים רק בגב הכואב שלהם ובחוסר הנוחות על גבי הכיסא, יעבדו בצורה יעילה יותר. והחברה? ובכן, זו תרוויח עובדים מרוצים ומאושרים שמעניקים לה הרבה יותר תפוקה ורווחים. אז למה אתם מחכים?!