ייצור כרטיסי עובד יכול להיות פשוט יותר מכפי שנדמה לך. הייצור עצמו יכול להתבצע אצלך בעסק, ללא כל תלות בגורם חיצוני והוא יכול להתבצע על ידי חברה אחרת. ההחלטה כיצד נכון לך לבצע את ההדפסה תתקבל בהתאם לדרישות ולצרכים שלך. אם עוד אין לך אופציה להדפסה אך יש לך צורך, כנראה שיש לך שאלות רבות על הנושא, שאלות שדורשות מענה.

מתי כדאי ליצור כרטיסי עובד?

לכרטיס עובד ישנם שימושים רבים ולכן כאשר אחד מהם יכול לשרת את העסק, הארגון או החברה, כדאי להפיק אותו. אין זמן מתאים לייצור הכרטיסים אלא הזמן בו נכון לעסק להתארגן ולארגן את המידע שלו ולהטמיע את המערכת הרצויה.

אילו שימושים יכולים להיות לכרטיס עובד?

בין היתר אפשר להשתמש בכרטיס על מנת ליצור מזהה לכניסה לבניין, לצורך החתמה על שעון נוכחות, כחתימה דיגיטלית ועוד. כדאי לדעת כי הטמעת מערכת וייצור כרטיס עובד אינה דורשת עבודה רבה ולא שינוי גדול מבחינת העובדים עצמם.

מאילו חומרים עשוי הכרטיס?

הכרטיס של העובד עשוי PVC (פוליוויניל כלוריד) שהוא פלסטיק עמיד. על הכרטיס ניתן להדפיס לוגו של החברה, תמונה של העובד ואפשר גם להוסיף לו ברקוד. המטרה היא ליצור כרטיס שימושי שעמיד בפני מים ושיהיה קשה מספיק כדי לא להישבר בפעילות רגילה ושגרתית של העובדים במקום.

למה אפשר לחבר את הכרטיס?

כרטיסי עובד משמשים חלק מהעובדים לא רק בכניסה וביציאה ממקום העבודה אלא גם במהלך היום. לכן חשוב מאד שתהיה להם אפשרות לשלוף את הכרטיס בנוחות. הכרטיסים יכולים להיות מחוברים לשרשרת עשויה בד או קפיץ ולהיות מחוברים בצד אחד לבגד.

אילו רכיבים יכולים להיות משולבים בכרטיס?

כרטיסי העובד יכולים להגיע עם ברקוד אשר מזהה את העובד עצמו. הטמעה של מערכת ומכונה מתאימה בעסק מאפשרת להשתמש ביעילות בכרטיס זה. למעשה, פעולות כמו הרשאות כניסה לאזורים מסוימים, החתמת שעון ועוד, יכולות להיות הרבה יותר פשוטות מכפי שנדמה. הטכנולוגיה היום זמינה לכל עסק ואינה יקרה כפי שהייתה בעבר.