הרבה בני אדם עושים שימוש בהיתכנות של לפתח תמונה על זכוכית, בין במידה ומדובר בפן השיווקי ובין במידה ומדובר בפן האישי. הדפסה על זכוכית מאפשרת לכל בית עסק או לצורך פרטי בו תלוי מראה ספציפי ואף אקסקלוסיבי. היא מעניקה מראה של תמונה עם עומק, עם קהות וכן עם דגש נפלאים, אשר מעניקים חיות לנוף או לחלופין לדמויות שבתמונה. ניתן לראות הדפסות על זכוכיות בהרבה אזורים, כה לדוגמה אפשר לאתר הדפסה על גבי שלט, תמונה לשם שיווק, תמונה לזיכרון והן לוגו של בית עסק. אל מול הדפסה של תמונה על גבי זכוכית ישנה חלופה של הדפסת כיתוב, אשר המטרה שלו עבור כל מיני דרישות וגם נעשה בהם המון שימוש לצורך אישי או לצורך פרסומי. הדפסה זו מאופיינת כאקסקלוסיבית למדי בשל הסיבה שהיא מעניקה קהות וכן עומק לכיתוב שמוצג בצורה ספציפית על הזכוכית.

איך נערכת בפועל המשימה של לפתח תמונה על זכוכית?

בדיוק כפי שנערכת כל הדפסה, אפשר למסור את הכיתוב או את התמונה לבית דפוס, אשר יחל גרפיקאי ואף מדפיס בפעולת ההכנה וגם בפעולת ההדפסה. ההדפסה מבוצעת לאחור, הווה אומר – אין מדפיסים על קדמת הזכוכית, כי אם מדפיסים על החלק האחורי של הזכוכית וכה מתבצע עומק של התמונה, בשל כך שהיא נכנסת מבעד לזכוכית. ההדפסה על גבי זכוכית נערכת בכמה גוונים, דבר אשר נותן לה חדות פנטסטית. במערך של פיתוח תמונה על גבי זכוכית, עושים שימוש במדפסת, כאשר בביצוע ההדפסה,  עושה שימוש בלכה ספציפית, על מנת להגן על הגוונים, אשר הינם עמידים מפאת קרני שמש.

באילו מקרים הכי כדאי לפתח תמונה על זכוכית?

הרבה אנשים עושים שימוש בכך עבור על מיני דרישות. הכי כדאי לפתח תמונה על זכוכית כאשר מעוניינים ליצור ולהציג תמונה אקסקלוסיבית ביחד עם עומק מסוים בגוונים וגם בנראות. אפשר לתת עבור כל גוון את הבמה שלו והן אפשר לערוך את ההדפסה על כל מיני סוגים של זכוכיות, לרבות זכוכית מחוסמת ואף בהתזת חול.