עד לא מזמן הכרנו שתי דרכים להציע כיבוד לאורחים. במאמר זה תוכלו ללמוד על חדשה ונוחה יותר.

מהם מגשי אירוח?

מגשי אירוח הם מגשים, עליהם מוגש אוכל מסוגים שונים. כל מגש מכיל מאכל מסוים וכך כל אורח יכול לקחת בעצמו את המאכל הרצוי לו. כמו כן, את מגשי האירוח ניתן להציב בכל מקום – שולחן מרכזי או צדדי, לפי בחירתכם. מגשי אירוח מגיעים במגוון רחב של סוגים, עליהם נרחיב מיד.

גודל, מאכל והתאמה לצרכים

בין מגשי האירוח שתוכלו להזמין, תוכלו לבחור בין מגשים עם מאכלים בשריים, חלביים, טבעוניים ועוד. ישנם מגשים עם כריכים, מגשי ירקות, מגשי דגים, מגשי גבינות ועוד. כך תוכלו לעשות את ההתאמה המושלמת בין סגנון המאכלים שתרצו להגיש לבין המגשים שתבחרו להגיש וגם תוכלו להתאים את ההזמנה לצרכים של המוזמנים שלכם, לדוגמה – שומרי כשרות, טבעוניים, אוהבי בשר או חלב וכדומה.

מגשים מתוקים

בנוסף למגשי האירוח המרכזיים, תוכלו גם להזמין מגשי אירוח עם קינוחים מסוגים שונים וכך תוכלו להשלים את הארוחה המוצעת על ידכם. בדומה לשאר סוגי המגשים, גם מגשי הקינוחים יגיעו מעוצבים באופן מרשים ומזמין וניתן להזמין מגוון רחב של סוגי קינוחים. כמו כן, ניתן לבחור בין קינוחים פרווה לבין קינוחים חלביים.

היתרון של המגשים

היתרון הגדול ביותר של הזמנת מגשי האירוח הוא האפשרות להציע מגוון רחב של מאכלים בצורת הגשה מרשימה ומעוררת תיאבון מבלי לטרוח על הכנתם. ללא ספק, הכנת כיבוד, לכל אירוע שהוא, כרוכה בהשקעה גדולה של זמן ומחשבה. ראשית, צריך לבנות את התפריט הרצוי, לאחר מכן צריך לרכוש את המצרכים הדרושים ואז להכין את הכיבוד עצמו. בסופו של דבר, מדובר על זמן רב ומאמץ רב, שאותם ניתן לחסוך בקלות בעזרת מגשי אירוח.

בחירת המגשים

כאמור, היצע סוגי המגשים הוא גדול ומגוון ועלול לעתים לבלבל. לכן מומלץ להתחשב בשעת האירוע, באוכלוסייה שתשתתף בו ואף להתייעץ עם נותני השירות, אשר מורגלים במתן עצות ללקוחות לקראת אירועים שונים.