במספרות יש הרבה מוצרים שמיועדים לעבודת המספרה. מוצרים למספרות הם אחד המשתנים שיקבעו אם מספרה היא מוצלחת ואיכותית. הכל תלוי בטיב המוצרים למספרות שיש במספרה. בואו נסקור את האיכות והטיב הקיימים במוצרים במספרות.

טיב ואיכות של מוצרים למספרות

כאמור יש הרבה מוצרים למספרות. החל מזמן החפיפה ועד לסיום התספורת. נתחיל מזמן החפיפה:

  • שמפו: שמפו שנמצא כמוצר במספרה הוא שונה מהשמפו שמוכרים בסופר. השמפו שמוכרים בסופר הוא שמפו פחות מרוכז בחומר הסבוני וכמעט רובו מכיל מים. במספרות. לעומת זאת שמפו של מספרות היחסיות בין החומר לפעיל למים הוא אחר. הוא מכיל גם שמנים טבעיים ולכן אפשר להשתמש בו בכמות קטנה כפי שעושים במספרות.
  • מרכך: מרכך שהוא איכותי וטוב בוא מרכך שעוזר לפתוח את הקשרים את השיער ובעצם מרכך אותו. מכאן זה שמו ומטרתו- לרכך את השיער. בשל כך השימוש בו במספרות הוא נחוץ. על מנת שמעצב השיער אחר כך יוכל לספר את השיער ולעבוד ביותר יעילות חשוב שהשיער יהיה רך ונוח לעיצוב.
  • מסכה לשיער: המסכה שומרת על בריאות השיער. היא מעניקה לו גמישות וברק. המסכה בעצם מזינה את השיער בשמנים באופן עמוק ויסודי ובעצם משקמת את השיער. בשל כך אפשר לראות שבמספרות משקיעים קצת יותר זמן במריחת המסכה לשיער. אפשר לשים לב שאת המסכה מורחים לכל אורך השיער בשל המטרה של המסכה לשקם את השיער ולטפל בשיער. מכיוון שלא כל יום הולכים למספרה, המספרות מעניקות טיפול מלא ללקוחה ומשקיעים במריחת המסכה.
  • סרום לשיער: הסרום הוא זה שמשלים את המסכה לשיער. בדרך כלל במספרות השימוש בסרום בשיער הלקוחה הוא באישור הלקוחה ובתשלום נוסף. סרום מהווה טיפול משלים מכיוון שהוא סוגר את הקצוות המפוצלים של כל שערה. הסרום גם עוזר בהגנה על השיער בכך שהוא מכיל מסנן קרינה העוזר להגן על השיער מהשמש הישראלית החמה. במספרה הסרום גם מכין את השיער לייבוש החם בפן.
  • קרם שיער: קרם שיער הוא מוצר נוסף בעיצוב שיער. קרם השיער מכניס לחות לשיער ויכול לשמש לעיצוב השיער במיוחד כאשר השיער הוא מתולתל ומלא נפח.