ההוצאה לפועל הוא הגוף אשר אחראי על פעולות האכיפה והגבייה בישראל. אם אתם מתמודדים עם חובות לגופים שונים החל מחברות סלולר ועד חברות הגז או הבנקים – סביר להניח שנפתחו לכם לא מעט תיקים בהוצאה לפועל.

אותם תיקים מקשים עליכם להתנהל בצורה יומיומית, מגבילים את הניידות וממררים לכם את החיים כמעט מידי יום. בשנים האחרונות ישנה רפורמה חדשה אשר מאפשרת לכל אחד למחוק את החובות בהוצאה לפועל על ידי עמידה במספר כללים פשוטים, ברורים ומהירים בצורה יחסית.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

מערכת ההוצאה לפועל הוקמה בשביל לעזור למי שחייבים לו כסף רב, אך בשנים האחרונות ישנה מגמה ברורה למחול, למחוק חובות לחייבים ולאפשר להם לחזור לתפקוד מלא מבחינה פיננסית.

לפי נתוני רשות האכיפה והגבייה בהוצאה לפועל יש יותר מ – 600,000 אנשים שלהם יש תיק כלשהו בהוצאה לפועל. התיק יכול להיות כתוצאה מחוב קטן של כמה מאות שקלים או כתוצאה מחוב עצום של מיליונים. לכן לפני פתיחה בהליך מחיקת חובות בהוצאה לפועל מומלץ להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל אשר זהו עיקר עיסוקו המשפטי – עורך הדין יוכל להנחות ולבדוק את הרכב החובות שלך בהוצאה לפועל וכתוצאה מכך ליצור אסטרטגיית פעילות נכונה עבורך.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל מאפשרת לכל אדם פרטי שאינו יכול לפרוע את חובותיו למספר רב של נושים כתוצאה ממחלה, כישלון עסקי, הסתבכות או כל סיבה אחרת לקבל פטור מלא והגנה משפטית. הרפורמה החדשה של משרד המשפטים קובעת כי ניתן לקבל הפטר מלא מן החובות בצורה כמעט מיידית אם הוא עומד בדרישות החוק.

לסיכום, מחיקת חובות בהוצאה לפועל היא הליך מורכב אשר דורש את התערבותו של עורך דין מומחה להוצאה לפועל. עם זאת, לאחר טיפול ייסודי של עורך דין הוצאה לפועל ניתן לקבל פטור מלא מכל חובות העבר שנוצרו בתום לב ולפתוח דף חדש בחיים שלך.

אם אתה סובל מידי יום מחובות, עיקולים ושיחות טלפוניות מחברות שונות, זה הזמן לשים לזה סוף, פנה עוד היום לעורך דין הוצאה לפועל שיוכל לייצג אותך בצורה הנאמנה ביותר.