הקדמה והטכנולוגיה משתנים מעת לעת וכך גם הצרכים וההערכות הפיננסית של האנשים. נוכח השינויים הללו, קיים גם צורך לשנות את מהלכי כלכלת הבית וכאן נכנס לתמונה נושא מיחזור משכנתא. אז אם קיבלתם העלאה בשכר, נולדו לכם ילדים נוספים וכך, גדלו גם ההוצאות, הגיע הזמן לדבר על הליך שיקל עליכם ויספק מרחב נשימה – כאן, נלמד אתכם כיצד לבצע מיחזור למשכנתא קיימת ולהתקדם בזכות הליך אחד נכון.

להתאים את ההכנסות להוצאות שלכם – מיחזור נכון

מיחזור משכנתא יכול להעניק לכם את המרחב הראוי, כאן ,אתם אלו שקובעים את המשכנתא ואת מה שתוכלו לשלם בהתאם למצב החדש. אז אם המצב הכלכלי השתנה וכבר צוין שהתווסף ילד או אפילו הוצאה חדשה ומהותית, הגיע הזמן לחשש מסלול משכנתא מחדש. בכדי לוודא כי ההלוואה אכן מתאימה ותוכלו לעמוד גם בהליך המחזורי הזה, חשוב לבודק את התנאים של ההלוואה. כמו כן, יש לבדוק את זמן ההחזרים וכך גם את גובה הסכום הנלקח.

איך באמת ראוי לקחת את המשכנתא?

כל מקרה לגופו ועדיין, איך אתם מתכננים את המשכנתא שלכם? לצד תכנון ומטרות נכונות, תוכלו לדעת לאן לפנות מכאן. כמו כן, כאשר תבצעו תכנון מראש, תוכלו לבדוק את כדאיות הדבר והאם, המחזור הזה אכן יכול לייצר את אפקט החסכון עבורכם. לפני הכול, בדקו מה יתרת החוב שיש לכם ,כמה עמלות אתם משלמים והכי חשוב? כמה שנים נתרו לכם לשלם. לצד זאת, בדקו אודות פרמטרים משתנים עדכניים כגון ריביות פריים, תשואות, מדד לצרכן, שער דולר/אירו ועוד. דבר נוסף שלא פחות חשוב הוא בדיקת תמהיל המשכנתא העדכני לרבות הוראות רגולציה.

בסיכום דבר, אם לקחתם את ההחלטה המתאימה לכם, יהיה עליכם לתת את תשומת הלב להחזרים אשר יהוו שליש מההכנסה הכוללת שלכם. זכרו, משתלם לקצר את תקופת ההחזרים וזאת בכדי לקזז את סל התשלומים המצבר. רוצים להקל על ההתנהלות החודשית שלכם נוכח המצב החדש? מזערו את הרגולציה והתמחור היקר באמצעות הקטנת אחוזי מימון גבוהים שניתן לוותר עליהם מראש.