היום ניתן למצוא מגוון רחב של מערכות crm בשוק, מערכות מתקדמות אשר מאפשרות לכם לבצע ניהול לקוחות ומכירות בצורה הרבה יותר נוחה והרבה יותר מסודרת. מערכות crm מאפשרות לכם לחבר את העסק אל העידן המודרני הבא ומאפשרות לכם להפוך לעסק מסודר ומאורגן יותר, דבר שללא ספק ישפיע גם על ההצלחה של העסק שלכם.

אם אתם רוצים לבצע השוואה בין מערכות crm שונות לפני שאתם מבצעים בחירה, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי בסופו של דבר אתם בוחרים במערכת המתאימה ביותר עבור העסק שלכם, קראו את המאמר הבא ותמצאו מידע חשוב שיאפשר לכם לבצע השוואה נכונה בין מערכות crm שונות.

מה מציעה לכם המערכת?

מערכות crm שונות מציעות מפרטים שונים ומגוון של אופציות בהתאמה לסוג המערכת. לכן, לפני שאתם בוחרים מערכת כזו חשוב שתבצעו השוואת מערכות crm אשר תאפשר לכם לגלות אילו מערכות מציעות לכם מגוון רחב של אופציות ותכונות, ואילו מערכות מתאימות בצורה הטובה ביותר לדרישות שלכם.

לדוגמא, לא כל מערכת תאפשר לבצע חיוב של לקוחות דרך המערכת עצמה, וללא החיובים הללו הופך להיות הרבה יותר מורכב כל העניין של חיובי לקוחות, גם עבור סוכני המכירות בעסק שלכם וגם עבור הלקוחות.

לכן חשוב לבצע השוואה בין מערכות crm בהתאם לאופציות שהן מציעות וכך לראות אילו מערכות הן הטובות ביותר עבורכם.

עלויות השימוש במערכת

כאשר אתם מבצעים השוואת מחירים בין מערכות crm חשוב מאוד שתשימו לב מה המחיר כולל. לעיתים אתם יכולים למצוא מחירים שנראים זולים ומשתלמים אך בפועל לאחר השימוש במערכת תגלו כי זו חבילה בסיסית ובכדי לפתוח לשימוש את האופציות השונות של המערכת אתם צריכים לשלם יותר. לכן חשוב מאוד לבדוק מה כלול במחיר ומלבד אופציות של המערכת, לבדוק האם כלול שירות לקוחות ותמיכה, באילו שעות ניתן השירות ועוד.

כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים במערכת המתאימה ביותר עבורכם מבין מגוון מערכות crm הקיימות היום בשוק, ולבצע בחירה נכונה בראש שקט.