אנחנו חיים בעידן של המון דברים חכמים. אנחנו מחוברים לרשת האינטרנט, מניעים את החיים שלנו ע"י אפליקציות, חיים בצל טכנולוגיה מתקדמת ומשתמשים בה לצרכים יום יומיים. לכל אחד פתאום יש "חברת הייטק" קטנה בפלפון ממנה הוא מנהל את עולמו. היכרויות, הזמנת תרופות, אוכל, בית מלון. העולם מתנייד כמה שיותר חכם ובלחיצת כפתור. בעידן הזה אנשים מנצלים כל חידוש והמצאה שעשויים להפוך את החיים שלהם ליותר מהירים, קלים, נוחים וחסכוניים. יש הרבה מאוד אנשים שחיים בבית חכם ומנהלים את החיים שלהם באמצעות לחיצה על כפתורים. יש בזה משהו מאוד חכם וחסכוני, נוח ומידי. זה העידן הזה של התוכנות, וכולנו רוצים לצרוך אותן כי זה עוזר לנו במרוץ המטורף של החיים. ולכן כל בעלי דודי החשמל חייבים עכשיו מפסק חכם, המילה האחרונה בתחום החיסכון בחשמל לחימום המים.

לשכוח את הדוד דולק – איזה בזבוז כסף!

אף אחד לא שוכח להדליק את הדוד, אבל הרוב שוכחים לכבות. זה מין טבע אנושי כזה לשכוח דברים במיוחד אם הם לא נמצאים מול העיניים, ואנחנו לא עומדים כל היום מול המתג של דוד החשמל ולכן פעמים רבות נשכח שהדלקנו אותו בכלל. המחיר של השכחה הזו  עולה הרבה מאוד כסף, משום שדוד חשמל הוא אחד ממוצרי החשמל הכי יקרים. תארו לעצמכם שאתם קמים בבוקר חורפי אחד, מדליקים את הדוד, מקבלים איזה טלפון, פתאום ממהרים לצאת, מתקלחים, מתלבשים וממהרים החוצה. מה נשאר דולק? הדוד. מתי תדעו מזה? אחרי כמה שעות שתהיו בעבודה פתאום תזכרו ששכחתם לכבות את הדוד. הפתרון היחידי שיכול לעזור לכם לא לשכוח את הדוד דולק, זה מפסק חכם.

סוויצר או מפסק חכם זה אותו דבר!

אם אתם לא רוצים לשכוח לעולם את הדוד דולק, ולשלוט בשעות ההדלקה והכיבוי שלו, אתם חייבים מפסק חכם או בשמו הנוסף- סוויצ'ר. זהו מפסק הפועל על רשת האינטרנט שלכם והאפליקציה שלו מותקנת בסמרטפון שלכם. כאשר אתם צריכים להתקלח אחרי העבודה, אתם מגדירים שעת הדלקה וכיבוי וכאשר אתם יוצאים בבוקר, וזה הזמן שכולם שוכחים לכבות את הדוד, אתם נכנסים לאפליקציה של המפסק החכם הזה ומצווים עליו לדלוק ולהתכבות לבד. וזה עובד כל כך חכם ואתם חוסכים המון המון כסף.