אם גם אתם התרגלתם להאמין שהרפיה, שחרור ומנוחה אמתית הולכים שלובי זרוע עם רביצה עצלנית במתחם נופש כזה או אחר, אתם מוזמנים להכיר את הטרנד הסוחף ביותר בענף הבילוי הישראלי שהפך לאופציית הפורקן הלוהטת ביותר בתחום הפנאי: חדרי בריחה.

מהם חדרי בריחה?

חדרי מילוט, או חדרי בריחה בכינוי הרווח יותר, הם חללי הרפתקה מסעירים המבוססים על אגדת דמיון כזו או אחרת ויוצרים מסלול מכשולים אימתני מתוכו יש להצליח להיחלץ בתוך מסגרת הזמן המוגדרת מראש ועל ידי פיצוחם של כתבי חידה מאתגרים ברמות שונות. להשלמת החוויה, חדרי בריחה איכותיים ישלבו בחוויה המסעירה גם תפאורה אותנטית במיוחד הסופחת את המשתתפים בפעילות עמוק אל תוך אימי החוויה ושלל אפקטים מתחום הסאונד והתאורה המעצימים את תחושת האימה השוררת בחדר ומגבירים את רמת האותנטיות של הפעילות כולה.

4-logo

כיצד מספקים חדרי הבריחה פורקן וריענון מעמיק?

החיים בישראל ובעולם המערבי בכלל הפכו מזמן למקשה אחת של מתח, לחץ ומרוץ בלתי פוסק אחר ההצלחה. מטבע הדברים, רבים מאתנו אינם מוצאים די זמן למנוחה אמתית, להפוגה מרעננת, לזמן איכות פרטי או זוגי ולהרפיה מוחלטת לגוף ולנפש הדרושה לכל אחד לצורך צבירת כוחות והטענת אנרגיות חדשות בדרך אל היעד. אם גם אתם חשים שחופשה שנתית, קסומה ככל שתהיה, איננה מספקת אתכם ואם גם אתם חשים לעתים קרובות מדי שהשגרה העמוסה, על כל דרישותיה, גדולה על כתפיכם, אתם מוזמנים לקפוץ לחדר הבריחה הקרוב, בלי לקחת יום חופש, בלי לשבש את השגרה ובלי לצבור פערים בעבודה. מצאו חור פנוי בלו"ז העמוס, השאירו מאחוריכם עולם ומלואו והרשו לעצמכם להיסחף באחת לעולם רחוק, אימתני ומסעיר שימחה באחת את השגרה שהותרתם מאחוריכם. אמצו את מוחכם בדרך לפתרון האתגרים המחשבתיים הכלולים בפעילות, הרשו לעצמכם לפחד, לבכות ולהתרגש, פעלו במרוץ מסעיר נגד הזמן וצאו לאחר שעת פעילות כשאתם רעננים מהיסוד, מסופקים מאי פעם ונכונים להסתער שוב על מטלות החיים במשנה כוח ומרץ, עד לפעם הבאה.

_stk7869-sctatch-1

כיצד תבחרו נכון חדר בריחה מושלם?

חשוב שתהיו מודעים לכך שכל חדר בריחה הוא עולם של חוויה בפני עצמו. כל אחד מהחדרים מבוסס על עלילה אחרת וכל אחד מהחדרים דורש רמת אתגר מסוימת, מושקע יותר או פחות ומנוהל בידי מפעילים מקצועיים או מקצועיים פחות. אם חשוב לכם לבצע את הבחירה המושלמת, הקדישו זמן לסקירת שוק מהירה והתמקדו בחדרי בריחה מומלצים אשר זכו לסקירות נלהבות ברשת. כמו כן, כדאי ומומלץ לבחון ביסודיות את רמת האתגר של כל אחד מהחדרים המומלצים באזור מגוריכם, וזאת, על מנת שתוכלו לבחור בחדר התואם את יכולותיכם האנליטיות ואת רמת כמיהתכם לאקשן וליהנות מכל רגע בחדר אשר יעניק לכם תחושת סיפוק מושלמת.

לאתר הראשי http://www.locked-games.com

חדר בריחה "סודו של הודיני" הפלך 3, תל אביב

חדר בריחה "הפשע" טשרניחובסקי 26, תל אביב

חדר בריחה "המעבדה הסודית" טשרניחובסקי 26, תל אביב

חדר בריחה "בינה מלאכותית – TESYS" הפלך 3, תל אביב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *