כל מי שחי במדינת ישראל מודע היטב לעובדה שהחיים כאן יקרים מאוד. לכן ברור מדוע כולנו צריכים לחשוב על העתיד שלנו כבר מעכשיו, כי איך נוכל להתמודד עם יוקר המחיה אם לא תהיה לנו פנסיה מכובדת? אם גם אתם רוצים להבטיח שרמת החיים שלכם לא תרד בזקנתכם, ברור מדוע אתם מפקידים לא מעט כספים לקרן הפנסיה מידי חודש. עם זאת, האם אפשר לבצע משיכה של הכספים של הפנסיה? והאם משיכת הכספים של הפנסיה זה משהו שכדאי לחשוב עליו ברצינות כאופציה כדאית? האמת היא, שלא. אם תמשכו את כספי הפנסיה טרם הזמן, אתם עלולים למצוא את עצמכם בלי כסף בעתיד ולכן כדאי לעשות את הדברים בצורה כמה שיותר מחושבת. 

מי יוכל לעזור לכם בנושא של משיכת הכספים של הפנסיה? 

כדאי לדעת שנקודת המוצא היא שאי אפשר לבצע משיכה של כספים של פנסיה, אלא אם כן מדובר על מקרה קיצוני. מצד שני, אם מדובר על קופת פנסיה שאינה פעילה, בהחלט אפשר למשוך אותה, אך תשלמו על כך מס נלווה. מה שבטוח זה שאם אתם צריכים למשוך את כספי הפנסיה שלכם טרם הזמן בגלל סיבה כזו או אחרת, כדאי יהיה לבדוק איך אתם עושים זאת. לכן, כאשר מדברים על משיכת הכספים של הפנסיה, רצוי לפנות אל גורם מקצועי שיוכל לעזור לכם בכך. יש היום לא מעט יועצים שזו המומחיות שלהם ולכן, אם אתם יכולים לדבר עם אחד מהם, למה לחשוב פעמיים? 

כך בוחרים יועצים טובים לענייני ניהול הפנסיה 

בין אם מה שמטריד אתכם זו האפשרות של משיכת הכספים של הפנסיה ובין אם אתם רוצים לקבל מידע אחר בנושא, בדקו אל מי אתם פונים. משיכה של הכספים של הפנסיה זה תחום שצריך בו הרבה מאוד ידע ולכן, אם אתם יכולים לפנות רק אל המקצוענים שבאמת תוכלו לסמוך עליהם, למה לחשוב פעמיים? שווה לעשות בירורים שונים מראש וגם לראות שאתם בוחרים באנשי מקצוע מומלצים, כי כך תוכלו להבטיח שאתם בוחרים נכונה.