משלוחי פרחים בקופסא הם דרך נהדרת לשמח אדם קרוב ובעצם כל מי שנרצה להביע כלפיו כבוד, הערכה ורגשות חיוביים אחרים, בין אם לרגל מאורע ספציפי ובין אם "סתם" כי אנחנו רוצים לפרגן ולשמח.

היתרונות של משלוחי פרחים בקופסא

כל משלוח פרחים הוא תאווה לעיניים, חגיגה לחוש הריח ובעיקר פריט יפהפה שנכנס אל הלב וממלא אותו באנרגיות המבורכות ביותר הקיימות: רוך, אהבה, פריחה, שמחה, נועם, הרמוניה ועוד. כשאל הפרחים המרהיבים עצמם מצטרפת קופסא יוקרתית, נוצרת סינרגיה רבת עוצמה, ובפרט כשבוחרים משלוחי פרחים בקופסא ממקום שמתמחה בכך, והתוצאה מרשימה פי כמה וכמה.

מעבר ליתרון האסתטי המשמעותי, קופסא שומרת טוב יותר על הפרחים, נוח להעביר אותה ולקבל אותה, ובסך הכל מדובר בדרך מומלצת לשלוח פרחים לכל מי שאוהבים, מעריכים וחפצים ביקרו.

לאילו מטרות משמשים משלוחי הפרחים?

משלוחי פרחים בקופסא מתאימים לכל מטרה: מתנה ליולדת, מתנה ליום נישואין, מתנה לכניסה לדירה חדשה, מתנה לקידום בעבודה, תשורה למי שפורש ממקום עבודה לאחר שנים רבות וגם דרך להביע רגשות חיוביים לאדם אחר גם בלי סיבה מיוחדת.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים משלוח פרחים?

דגש חשוב אחד בבחירת משלוח פרחים שכזה הוא הטריות של הפרחים, ועליה אסור להתפשר בשום פנים ואופן. הדגש השני הוא על שירות משלוחים יעיל ומהיר, כדי שהפרחים לא יטולטלו בדרכים יתר על המידה (שכן גם אם הם בקופסא, עדיין מדובר בפריטים רגישים להפליא וחובה להגן עליהם). בנוסף לטריות ולמהירות, כדאי להשוות בין האפשרויות השונות גם מבחינת מבחר הפרחים והמחיר.

אילו פרחים מתאימים למשלוח בקופסא?

פרחים רבים מתאימים למשלוח בקופסא. בין האפשרויות הרווחות: גרברות סגולות ו-ורודות, ציפורן סינית, ורדים, קאלות, פרחי כרוב, חמניות ועוד. כמובן שישנה חשיבות רבה גם לחיבור בין הפרחים השונים, שמתבצע לרוב על בסיס גוון – דמיינו קופסה שכולה כתום ואדום, או קופסת עם פרחים בלבן בתולי מרשים, ותוכלו להבין מדוע אופציה זו הפכה לכל כך נפוצה. המלצה נוספת היא לצרף למשלוחי פרחים בקופסא גם ברכה אישית, שתמיד מעצימה את הנחת.