זר פרלינים שזור עם הפרחים, זר פרחים מתאים כמתנה להרבה אירועים, הולדת בת/ בן, קידום בעבודה, מעבר דירה, אירוח אצל מכרים ועוד.

כמעט בכל סיטואציה זר פרחים יכול להתאים כמחווה של תודה או ברכה. לצד הזר יש כאלו שיבחרו לצרף מתנה, אך אם הזר מספיק מושקע ומעוצב נכון – הוא לבדו מספיק.

משלוחי פרחים ברחובות  – מתנה עם נגיעה האישית

זר פרחים זו מתנה עם נגיעה אישית. המסר שבחרתם להעביר דרך צבע הפרחים וסוג הפרחים שרכשתם בחנות פרחים ברחובות, לא עובר באותה צורה דרך החולצה שקניתם ברשת האופנה למשל. בעת מתן זר פרחים, בין אם זה במסירה אישית בעת המפגש, או בהפתעה על ידי משלוחי פרחים ברחובות, רצוי לתת מקום לזר הפרחים לבלוט וליצור רושם. לכן, לא נמליץ לשלב את זר הפרחים עם מתנות נוספות שיגזלו ממנו תשומת לב, או נמליץ להציג אותם בנפרד, לאחר הענקת הזר וההתרגשות מן הזר.

חנות פרחים ברחובות – מפנקים!

אם בכל זאת תרצו לצרף מתנה לזר הפרחים, נהוג לצרף בלונים או שוקולדים. השוקולדים הנבחרים אלו פרלינים משובחים באיכות גבוהה, שגם העיצוב שלהם מרשים וגם הטעם כמובן. את הפרלינים ניתן לשלב לצד הזר או להציע זר פרלינים שזור עם הפרחים. אין כמו זר פרחים מרהיב בעל ניחוח נפלא, שכולל בתוכו הפתעה מתוקה כמו פרלינים איכותיים.

פרחי עירית מציעים משלוחי פרחים בכל רחבי הארץ, כולל משלוחי פרחים ברחובות. כחנות פרחים המתמחה בעיצוב פרחים, באתר שלנו תוכלו למצוא עיצובי פרחים רבים, הכוללים זרים בעלי מספר רב של פרחים ומספר מועט, וכן במגוון צבעים מרהיבים. המיוחד בפרחי עירית הוא המגוון הרחב של העיצוב והגלריה הענקית שמכילה מעל ל – 60 זרים. תוכלו למיין את הזרים על פי המחיר, הצבע הרצוי וכמובן סוג האירוע אליו הם מיועדים.

פרחי עירית, חנות פרחים ברחובות, מקפידים על שימוש בפרחים טריים ורעננים. תשומת הלב לפרטים הקטנים היא זו שהופכת את הזרים בפרחי עירית למרהיבים כל כך ולמתנה שכל אחת, או אחד שמחים לקבל.

בגלריה הרחבה באתר תוכלו להתרשם ממגוון הזרים, ברגע שמצאתם זר שמוצא חן בעיניכם אתם מוזמנים לבצע הזמנה ישירות דרך האתר או בשיחת טלפון עם נציגנו, להזמנות טלפוניות התקשרו 03-9301850!