נעלי ריצה הם בעלי חשיבות עצומה עבור האצנים. נעל שאינה מתאימה באופן מושלם לכף הרגל תיצור קשיים ואי נוחות רבה בעת הריצה. הנעל אמורה להתאים לגודל הפיזי של הרגל הספציפית, יש לרכוש נעל ייעודית המותאמת לתחום הריצה אשר בה קיים די מרחב תנועה לאצבעות הרגליים, נעל הנוחה לכם באופן מושלם, תוך מתן דגש על יצרן איכותי.

נעלי ריצה של ניו באלאנס

אחת החברות המובילות בתחום ייצורן של נעלי ריצה היא חברת ניו באלאנס, נעלי הריצה המיוצרות במפעל זה הן הנוחות והמקצועיות ביותר לאור הניסיון שלהם הקיים כבר למעלה ממאה שנה וההתמחות הספציפית שלהם בתחום הריצה בפרט.

המוטו של החברה הוא לייצר נעלי ספורט כשהדגש הוא על נוחותם של המתאמנים וההתאמה המיטבית של הרגל לנעל. ככל שההתאמה תהיה מושלמת כך יהיה קל יותר לרוץ והתוצאות יהיו מעולות. נעל שאינה מתאימה לחלוטין תיצור אי נוחות שתגרור אחריה כשלים בריצה .

שפע של דגמים

כדי לספק את רצונם של כל האצנים, מייצרת חברת ניו באלאנס עשרות דגמים שלכל אחד מהם יתרון ייחודי לפלח מסוים של המתאמנים בריצה. כך מצליחה החברה לרצות את כל הספורטאים וכל אחד מהם מרוצה מהנעל הייעודית שמתאימה לו כמו כפפה.

הנעליים מיוצרות בטכנולוגיה חדשנית ופורצת גבולות כדי לאפשר לאצנים להגיע להישגים ספורטיביים מרשימים . החברה אינה פוסחת גם על עיצוב אופנתי של נעליים כך שהתוצאה היא שילוב מנצח של ספורט ואופנתיות.

הסוגים השונים של נעלי הריצה

  • נעלי ריצה (כביש) – נעליים המיועדות לריצה למרחקים ארוכים תוך מתן תמיכה ובלימת זעזועים על פי הרמות של בולמי הזעזועים והשיפוע בעין העקב לנקודה הפנימית ביותר בנעל הספורט.
  • נעלי תחרות – מאפשרות ריצה מהירה וקלילה לאור משקלן הנמוך, בעלת דרופ נמוך, מתאימה לאצנים בעלי מיומנות רבה, הרצים על משטחים ייעודיים לכך.
  • נעלי שטח – מיועדות לריצה בשטח הפתוח ולכן בנויות עם גפה עליונה חזקה במיוחד, בולמי זעזועים כוחניים שיקלו על הריצה במקומות הללו.

בחירת נעלי ריצה היא בחירה אקוטית. בחירה מוצלחת תסב לכם הרבה אושר וריצה קלה ונוחה ורכישה של נעל שאינה מתאימה לכף הרגל שלכם, תיצור מצב שהנעליים יישארו בארון לאור הכאב וחוסר הנוחות שהם יוצרים בעת הריצה.