אם חשבתם, שאתם מוכנים לקראת החורף הקרוב, תנו לנו לחדש לכם! במאמר זה תכלו לקרוא את כל מה שחשוב לדעת על סגירת חורף להנאה מירבית.

מהי סגירת חורף?

סגירת החורף היא האפשרות ליצור חלל סגור מחלל פתוח. לדוגמה, מרפסת שמש פתוחה, יכולה להיסגר באמצעותה וכך לשמש את בעליה ואת אורחיהם גם בעונת החורף ואף בימים גשומים. אפשרות זו הופכת למבוקשת יותר ויותר בעיקר בזכות יעילותה, אבל גם בזכות קלות התפעול שלה.

סגירת חורף למרפסת שמש

מרפסות שמש אמנם נועדו לשימוש בעיקר בימים שמשיים, מהם ממש לא חסר לנו בישראל, אבל זה לא אומר, שאי אפשר ליהנות מהן גם בעונת החורף! סגירת החורף, העשויה מחומרים דוחי מים, אינה מאפשרת חדירה של מי הגשם לתוך המרפסת וכך למעשה, באפשרותכם ליהנות מחדר אירוח סגור נוסף בבית.

סגירת חורף לפרגולה

סגירת חורף יכולה להתאים גם לסגירת פרגולה חיצונית בחצר הבית. לדוגמה, אם אתם גרים בבית פרטי ומאוד נהנים מהישיבה תחת הפרגולה בקיץ, ודאי תיהנו מישיבה תחתיה גם בימים גשומים. כפי שהפרגולה אמורה להגן עליכם מפני השמש בקיץ, כך סגירת החורף מגינה עליכם מפני הגשם בחורף ומאפשרת לכם להיות בחוץ ולהרגיש בפנים!

סגירת חורף לעסקים

אחד הדברים, שהרוב המוחלט של הלקוחות לא אוהב הוא להמתין לתורם בגשם. אם יש לכם עסק, בו הלקוחות נאלצים להמתין ללא חדר המתנה מסודר, הרי שמן הראוי ליצור עבורם סגירת חורף שתאפשר להם להמתין בנוחות ובלי להירטב. כמו כן, כאשר מדובר על מסעדות, בתי קפה וכדומה, הרי שלקוחות רבים מעדיפים לשבת בחוץ ולעתים גם עושים זאת מפני שכל המקומות בפנים תפוסים.

איזו סגירה תרצו?

אחד היתרונות הגדולים של סגירת חורף הוא, שניתן לבצע התאמה בין הסגירה לבין המקום הן מבחינת המידות והן מבחינת צרכים אישיים. לדוגמה, אם המרפסת שלכם גדולה במיוחד, או אם תרצו חלונות או דלת, תוכלו לרכוש לעצמכם סגירת חורף, שתתאים לכם באופן מדויק.