בעולם החדש, אפיקי השיווק והפרסום הולכים ועוברים שדרוגים בכל יום, הכל על מנת שהעסק יהפוך ליצירתי יותר ואטרקטיבי בעיניי הלקוחות. דבר אחד נותר כפי שהיה והוא העדפת הקהל לצרוך את התוכן שלו בסרטוני ווידאו. מסיבה זו, סרטון תדמית לעסק הוא נושא כה חשוב עבור בעלי עסקים ששואפים גבוה, שמבינים איך לפנות ללקוחות הפוטנציאליים שלהם ובעיקר, יודעים איך עולם העסקים כיום עובד.

כיצד סרטון תדמית לעסק יוכל לתרום להצלחתו?

  • חוויית לקוח בלתי נשכחת – סרטון תדמית לעסק הוא מושך יותר, מבדר יותר ויוצר עניין. הלקוח או הצרכן נהנים מחוויה המורכבת מקולות, צבעים ותנועות כך שהמסר מועבר בצורה עניינית וברורה יותר. כיום, הלקוחות יעדיפו תמיד לצרוך את התוכן בווידאו מאשר להשקיע את זמנם בקריאה מייגעת.
  • פריצה לשוק – עובדים על מוצר או שירות חדש שאיש עוד לא ראה או חווה כמותו? סרטון תדמית הוא הדרך הטובה ביותר לתפוס את עין הגולשים ולמשוך אותם לצפות בו, ומי יודע, אולי אפילו לצרוך את השירות או המוצר החדש.
  • מיקוד ועניין – כאמור, ללקוחות של היום אין זמן להתעמק בטקסטים ארוכים מידי או במצגות משעממות. הם רוצים לקבל את המידע כאן ועכשיו ובצורה הכי ברורה והכי מדויקת. אם לא, ימשיכו הלאה ויחפשו אחר תוכן מעניין ומהיר יותר. סרטונים יגמרו לקהל הפוטנציאלי שלכם לא לאבד עניין.
  • עולים בדירוג במנוע החיפוש – כיום ידוע שלקוחות פוטנציאליים שמגיעים לאתרים שמשולב בהם וידאו, יישארו בו פי כמה יותר זמן מאשר באתרים שאין בהם סרטוני וידאו. מתוך כך, מנועי החיפוש והרשתות החברתיות מסייעים לתכני וידאו לטפס גבוה יותר ומהר יותר במעלה המדרג, ולהיחשף בפני יותר גולשים.

איך מפיקים סרטון תדמית?

זה שאתם בעלי עסק, לא אומר שאתם מפיקים של סרטי תדמית – בדיוק בשביל זה, ישנן חברות המתמחות בהבנת צרכי העסק ומטרותיו, ובהתאם לאלו יכתבו תסריט ויפיקו סרטון תדמית לעסק שאיש לא יוכל להישאר אדיש אליו. עם יצירתיות, הומור והמון חדות, כל שיישאר לכם לעשות זה רק להמתין ללקוחות שממש בקרוב יתחילו לזרום אליכם.