בעולם עריכת הדין והמשפט, יש המון תחומי עיסוק שבהם הלקוחות אשר פונים לקבל עזרה מתמודדים עם בעיות אל מול גורמים חיצוניים ופרטיים. אבל בעולם הפלילי, עיקר התקשורת וההתנהלות של הנאשמים והחשודים מבוססת על תקשורת עם מערכות אכיפת החוק. ולכן כבר מעצבים הכי מוקדמים של כל תהליך חקירה יש מקום וצורך חיוני לפנות לעזרתו המקצועית של עורך דין פלילי על מנת לברר מה הוא המצב המשפטי האמיתי שלכם. היכולת להתמודד עם מגוון רחב של תרחישים במהלך הדרך, היא היתרון האמיתי של עורך דין פלילי ואתם רוצים לנצל אותו בשלבים המוקדמים של החקירה.

ניהול נכון של תהליך חקירה – בעזרת עורך דין פלילי

העבודה עם עורך דין פלילי, באה לידי ביטוי כבר בשעות ובימים הראשונים לאחר המעצר לפתיחת החקירה הרשמית של המשטרה. תפקידו של עורך דין פלילי מבוסס בדרך כלל על משימות כמו:

  • הגנה על זכויות עצורים – החל מהזכויות הבסיסיות ביותר כמו הזכות לקבל שיחת טלפון או לזכויות חקירה הוגנת, וכלה בעתירות מורכבות יותר לבית המשפט במקרה והמשטרה לא מבצעת את עבודתה כמו שצריך. עורך דין תמיד נמצא שם בשבילכם ויכול להבטיח שאתם תזכו ליחס אנושי.
  • ליווי בחקירה – ברגע שבו מתחילה החקירה, החשודים צריכים לחשב בזהירות את הצעדים שלהם על מנת להימנע ממצב שבו הם חושפים מידע מיותר ופוגעים בעצמם במהלך החקירה. לעיתים ההנחיות וההדרכות של עורך דין פלילי הן אלו שיכולות להציל אתכם מהסתבכות במהלך החקירה.
  • איסוף חומרים ומידע – בשביל להגן עליכם במהלך המשפט, עורך הדין הפלילי מבצע איסוף של כל החומרים הקיימים בתיק ובוחן אותם בצורה מעמיקה כדי להגיע לחקר האמת. כמובן שאפשר להרחיב את החקירה מעבר לפעילות של אנשי המשטרה, אם אתם חושבים שאפשר לגלות עוד פרטים חיוניים להליך הפלילי. כל מידע יכול לעזור לכם ואתם נדרשים ביחד עם עורך דין לבצע את העבודה בצורה הכי טובה שיש.

איתכם ובשבילכם – כדי להחזיר את החיים למסלולם

בין שמדובר על תהליך שחרור ממעצר ובין שמדובר על תהליך המשפט עצמו, העבודה המקצועית של עורך דין פלילי היא מאשימה אותה אתם לא יכולים לכמת למספרים. כאשר מדובר על המשך החיים שלכם, אין גבול למידת ההשקעה אותה אתם רוצים להביא לידי ביטוי, וחשוב מאוד לבדוק שאתם בוחרים עורך דין מנוסה ומיומן שיהיה איתכם מהיום הראשון.