שירותי עיצוב והדפסת רול אפ ניתנים על ידי בתי דפוס בכל רחבי הארץ. השירות מיועד בעיקר לעיצוב והדפסה של מתקני תצוגה. בעזרת מתקני תצוגה מן הסוג הזה ניתן להניע לקוחות לפעולה ולפרסם מוצרים מסוימים. העיצוב וההדפסה של מתקני התצוגה מתבצעים לפי הדרישות של הלקוח ותוך התייחסות למספר פרמטרים בולטים:

א. משקל ומידות – כל שיטה לעיצוב והדפסת מתקני תצוגה נדרשת להתייחס למשקל ולמידות. המשקל הוא בדרך כלל פחות מחצי קילו, אך המידות נעות בין 2 מטר אורך במצב פתוח ו-85 ס"מ רוחב למידות קטנות יותר. המשקל והמידות משפיעים על העיצוב כי הם קובעים את מסגרת ההדפסה ואת חומרי הגלם שבהם משתמשים.

רול אפ

ב. גימור – שירותי עיצוב והדפסת רול אפ כוללים גימור בלמינציה. השימוש בלמינציה נועד על מנת לשפר את העמידות של התצוגה. בעזרת שכבת הציפוי ניתן להפוך את המתקן לעמיד בפני כל תנאי מזג האוויר, לרבות גשם, קור, לחות, שמש וכן הלאה.

ג. רזולוציה – הגודל של השלט מצריך שימוש ברזולוציה מתאימה. רזולוציה נמוכה תפגע בדיוק ובחדות של הצבעים המופיעים על גבי התצוגה. בעזרת רזולוציה גבוהה אפשר לחדד את התצוגה ולמנוע חוסר הבנה מצד הלקוחות.

ד. תאורה – בעת עיצוב מתקני תצוגה מתייחסים גם לתאורה שצפויה להיות במקום שבו מציבים אותם. התאורה משפיעה גם על חומרי הגלם המיועדים להדפסה ועל הצבעים שמשולבים על גבי הפוסטר עצמו. בעזרת תאורה נכונה ניתן להבליט את המסר השיווקי של התצוגה או להשתמש בה להכוונת לקוחות.

איך בוחרים בית דפוס?

הדרך הנכונה לבחור בתי דפוס לעיצוב והדפסת רול אפ היא לאסוף מידע ולבצע השוואת מחירים. כל המידע הרלוונטי על ענף הדפוס נמצא באתרי האינטרנט, ואפשר גם להתייעץ עם אנשי מקצוע. כדאי לקבל המלצות על בתי דפוס ולערב קולגות מבתי עסק אחרים. כך ניתן להשוות בין מתקני תצוגה לפי המאפיינים של רול אפ והשימושים המומלצים.

בסופו של דבר, כל עסק צריך לבחור את התצוגה שמתאימה לו. כדאי להשקיע בעיצוב ולזכור את היתרונות של מתקני הרול אפ.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *