פילאטיס רמת גן מציע לכם שני מסלולים לעריכת ספורט הפילאטיס. בפילאטיס רמת גן תוכל למצוא פילאטיס רצפה ופילאטיס מכשירים. בואו נסגור את שני מסלולי הפילאטיס המתבצעים ברמת גן.

פילאטיס רמת גן – פילאטיס רצפה

במכון הפילאטיס ברמת גן תוכל למצוא את מסלול הפילאטיס רצפה. זהו אימון המתבצע על מזרונים המונחים על הרצפה. המתרגלים יושבים על המזרונים ומפעילים את השרירים בגוף. התרגילים הם תרגילים שונים ומגוונים. פילאטיס רמת גן מציג את הפילאטיס הזה כפילאטיס המותאם לכל מתרגל ומתרגל. אפשר להתחיל לבצע את התרגילים בצורה איטית ולהגביר לאט לאט את הקצב. בשל כך הפילאטיס מתאים לתרגול על ידי כולם לא משנה באיזה גיל הם או מה מצב הכושר שלהם. כאשר יושבים על הרצפה ומבצעים פילאטיס עובדים בכל סבב של תרגילים על קבוצת שרירים אחרת. כאמור בתרגול הפילאטיס במיוחד בפילאטיס רצפה עובדים על חיזוק השרירים, על גמישות השרירים והמפרקים. עבודה זו תורמת מאוד לשיווי המשקל של הגוף וליציבה יותר טובה של הגוף. כתוצר לוואי תרגילים אלו עוזרים בחיטוב הגוף ועוזרים בתהליך ההרזיה במידה והמתרגל נמצא בתכנית הרזיה כל שהיא. התרגילים משלבים גם טכניקות מתחום היוגה בעיקר לכל מה שקשור לנשימה ובכך תורמים לריכוז בשעת התרגול.

פילאטיס מכשירים

פילאטיס רמת גן מציגים גם תרגול פילאטיס בעזרת מכשירים. בפילאטיס מכשירים משתמשים במכשירים שונים כדי להגיע לאותה מטרה. ייצוב הגוף והגדלת טווחי התנועה, תפקוד יום יומי ללא מאמץ והגדלת הריכוז. המכשירים בהם משתמשים בפילאטיס מכשירים הם רצועות, כדורים, קפיצים המחוברים למכשירים ובעצם יוצרים את ההתנגדות של הגוף בזמן התרגול והכך משפרים את גמישותם והתפקוד שלהם. בעזרת המכשירים האלו אפשר להגיע לתוצאות יותר טובות של הגוף. ההתמקדות במכשירים היא התמקדות בכל פעם בקבוצת שרירים יחד עם עבודה על כל שאר השרירים בגוף. זו עבודה אינטנסיבית יותר על חיזוק וייצוב הגוף וההגעה אל המטרה בעזרת המכשירים היא מהירה יותר. פילאטיס מכשירים מתאים גם לגברים וגם לנשים. אפילו לנשים בהריון. ספורטאים ואף רקדנים מקצועיים משלבים פילאטיס מכשירים כחלק משגרת האימון שלהם.