למה פרסום דיגיטלי הוא חשוב לעסקים?

נוכחות דיגיטלית ברשת היא בימינו כבר חובה של ממש, עבור כל עסק שרוצה להצליח. פרסום דיגיטלי אם כן, הפך גם הוא לחובה, שהרי מי שלא יפרסם ברשת את האתר העסקי שלו – סביר להניח שלא יקבל את החשיפה הרצויה והגולשים שלו לא יכירו אותו. השיווק הדיגיטלי עוזר לעסקים למשוך את הקהל, אשר נכנס לאתרים ובסופו של דבר גם מבצע רכישות. חברות קידום מטרתן להכין תוכניות של פרסום בדיגיטל, עבור אתרים עסקיים, על מנת להביא למצב שבו הם מקבלים חשיפה מרבית ואנשים בוחרים להכיר אותם מקרוב ובוודאי גם בוחרים אותם על פני המתחרים שלהם.

מה כולל פרסום דיגיטלי?

ישנן כמה דרכים לקדם באופן דיגיטלי את האתר העסקי שלכם, כאשר החלוקה היא בדרך כלל לשיווק בגוגל ולפרסום ברשתות החברתיות. גם הקידום בגוגל נחלק לשניים, כאשר ישנו הקידום האורגני והממומן. אסטרטגיה של פרסום דיגיטלי תכלול כמה וכמה פעולות שונות מבין אלו שהוזכרו, אשר מתאימות הן לאופי של האתר העסקי והן לתקציב הפנוי של בעליו. המטרה היא, למצוא את התמהיל הנכון של פעולות השיווק ולהביא את העסק למקומות הראשונים בחיפוש בגוגל מצד אחד, תוך מיצוי האפשרויות גם בהיבט של הרשתות החברתיות, מצד שני. חשיבה משותפת של אנשי הקידום ביחד עם בעלי העסק היא חשובה כאן, כיוון שלפני הכל – חשוב לבצע מחקר מעמיק באשר לקהל היעד שאליו פונים. פילוח האוכלוסייה של הגולשים שאליהם מיועדת תכנית הקידום, יעזור להבין כיצד יש לפנות אליו ו"באיזו שפה" לדבר.

מה עדיף לאתרים חדשים?

עבור אתרים שזה עתה עלו לאוויר ועדיין זקוקים לחשיפה הראשונית ממש של הגולשים, כדאי לשלב בתוך הפרסום הדיגיטלי את הקמפיינים הממומנים ביחד עם הקידום האורגני. על אף הצורך להשקיע לא מעט כסף בקידום ממומן, מדובר בפעולה משתלמת כיוון שהיא זו ש"אוספת" את הגולשים וחושפת בצורה המיידית והטובה ביותר, לטווח הקצר, את האתר העסקי אל האנשים. במקביל חשוב לבצע פרסום דיגיטלי אחר שיתבטא בקידום אורגני הן בגוגל והן ברשתות החברתיות, על מנת לחשוב גם לטווח הארוך ולייצר את המעמד של האתר מול מתחריו, באופן זהיר, בשלבים ובצורה בטוחה.