כולנו חושבים על הפרסום בגוגל כי בסופו של דבר היום זה כבר ברור יותר מאי פעם: מי שלא מפרסם לא באמת קיים. איך אנשים יכנסו דווקא לאתר שלכם אם אתם לא מקדמים אותו? ואיך הם בכלל יוכלו לדעת שאתם קיימים? לכן כדאי להתחיל לחשוב ברצינות על פרסום שהוא ממומן בגוגל, כי הרבה פעמים קמפיין של פרסום ממומן יוכל להניב פרי מהר מאוד. פרסום כזה כולל, כמובן, מחקר מילים שצריך לעשות, כי הפרסום בגוגל עובד בעיקר בהתאם למילות חיפוש, אך יש מומחים שיוכלו לעשות זאת עבורכם.

ממי כדאי להזמין שירותי פרסום ממומן?

האמת היא שכאשר מדברים על פרסום שהוא ממומן בגוגל ניתן לראות שהרבה מאוד נותני שירות יוכלו לעזור לכם. עם זאת, לא כל חברה שמציגה את עצמה כמומחית גדולה לענייני פרסום ממומן אכן תוכל לקחת את האתר שלכם אל ראש תוצאות החיפוש בגוגל. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק דבר או שניים אודות חברת הקידום שאליה תרצו לפנות, כמו לדוגמה:

  • מה ההשכלה הרלוונטית של עובדי החברה?
  • ממתי החברה הזאת קיימת?
  • איך מציעים לפרסם לכם את האתר?
  • תוך כמה זמן מבטיחים להציג בפניכם הצלחות ושיפור מיקום האתר בתוצאות החיפוש של גוגל?

בנוסף לכך, אין ספק שכאשר מחפשים חברת קידום טובה כדאי גם לבדוק האם אנשי המקצוע שיקבלו את פניכם סימפטיים והאם הם יהיו כמה שיותר זמינים עבורכם.

כמה תשלמו בחודש?

עוד נקודה שהרבה בעלי אתרים ירצו להתייחס אליה בכל מה שקשור לפרסום שהוא ממומן בגוגל, זו שאלת המחיר. כלומר, זה ברור שעל פרסום ממומן, כמו גם על פרסום אורגני, תשלמו לא מעט כי מדובר על עבודה מקצועית לכל דבר. עם זאת, האם באמת חובה עליכם להסכים לשלם כל סכום? והאם באמת כאשר אתם משלמים יותר לחברת פרסום וקידום מסוימת זה גם אומר שתקבלו שירות טוב יותר? לא תמיד זה המצב ולכן שווה לכם לבדוק את הפרטים לעומק. בקשו הצעות מחיר מכמה חברות קידום, השוו ביניהן ונסו לבחור את ההצעה הכי אטרקטיבית שיש.