שידת קונסולה היא רהיט שיכול להוסיף לחלל בו היא נמצאת. השידה יכולה להיות בחדרי השינה, בסלון ואפשר למצוא גם קונסולה לכניסה. ישנן קונסולות שונות וההבדלים בניהן הם בעיצוב, בצבע ובשימושיות שלהן. יש כאלה פתוחות ויש כאלה עם מגירות רבות. היום הרצון ליצור בית מעוצב הוא טבעי וכאן נפרט מדוע כדאי לשים קונסולה בכניסה לבית.

קונסולה לכניסה הופכת אותה למסודרת יותר

ישנן שידות שונות אשר מתאימות לכניסה וכולן יכולות להפוך אותה למסודרת יותר. העיצוב של הבית מתחיל בצעד הראשון וכאשר הכניסה מבולגנת אז העיצוב נעלם מן העין. קונסולה בכניסה לבית יוצרת סדר ואם יש לך דברים רבים שחשוב לך להניח בחלל הכניסה אז יהיה נכון לקנות אחת עם מגירות רבות.

קונסולה תורמת לעיצוב הכניסה

כל שידה היא מיוחדת במראה שלה וקונסולה יכולה לתרום רבות לעיצוב של הכניסה. על מנת ליצור את החלל המושלם, עלייך לחשוב על הצבעים שלה, על המראה ועל החומר ממנו היא עשויה. שידת קונסולה לכניסה שעשויה מעץ יכולה לתת תחושה חמימה ונעימה כבר מרגע הכניסה לבית. לעומת זאת שידה שיש בה אלמנטים ממתכת יכולה לתת תחושה ייחודית של עיצוב. הדרך הנכונה לבחור את הקונסולה היא להחליט על העיצוב הרצוי לבית ולכניסה שלו.

ניצול נכון של מרחב הכניסה

פעמים רבות אנשים מתעלמים לחלוטין מהכניסה לבית ואינם מנצלים את החלל בצורה המיטבית. הדבר מוביל לבלגן ולחוסר נעימות בבית. הכניסה משפיעה על התחושה בתוך הבית ולכן יש לחשוב כיצד לנצל אותה בצורה הנכונה. קונסולה המוצבת בכניסה יכולה להיות גדולה או קטנה. היא יכולה להיות גבוהה או נמוכה, הכל תלוי בחלל הקיים. הצבה של השידה מאפשרת לך ולבני ביתך לנצל נכון את המרחב ואין זה משנה מה גודלו.

קונסולה לכניסה יכולה להיות המקום האישי של בני הבית

קונסולה לכניסה יכולה לשמש את בני הבית כאזור בו מונחים הפריטים האישיים שעושים להם תחושה נעימה. כיף להיכנס לבית כשבכניסה מוצבת תמונה משפחתית, פסל קטן אהוב או כל פרט אחר שהוא אישי ושהצבתו אינה מעיבה על העיצוב או הסדר.