מגמת האירועים הקטנים עוד רחוקה משיאה, אבל בהחלט אפשר לזהות אותה עם מעבר עצום של אנשים המעדיפים לערוך את האירוע שלהם במקומות קטנים ועם האנשים הקרובים להם ביותר, במקום אירועים המוניים וגרנדיוזיים שנשכחים דקה אחרי שהם מסתיימים. אירועים קטנים מספקים את הדרך הטובה ביותר, לחוות כל אירוע כפי שבאמת צריך לחוות אותו, קרי בצורה רגשית ומרגשת. את הרגש הזה יוצרים באמצעות תחושת המיוחדות שמעניקים לכל אורח שהוזמן לאירוע, לחיבור המיידי בין כל אורח ובין חתן ו/או כלת השמחה, והיכולת של כל אורח לראות ולהבחין בהבעות הפנים של חתן ו/או כלת השמחה ברגעים השמחים והמרגשים ביותר של חייהם.

כל מרכיב הופך למרכיב מפתח

אחד ההיבטים המעניינים של עריכת אירועים קטנים הוא, שכל מרכיב באירוע הופך להיות מרכיב מרכזי שיכול להשליך על האירוע כולו, וכך נכון גם לגבי קייטרינג אסאדו, שיכול להפוך כל אירוע לאירוע יוצא דופן, שמשמח את הבטן לא פחות מאת הלב. אסאדו הוא בשר בקר בשיטת הכנה דרום אמריקאית, ובשיטת הכנה הכוונה היא לחלקי הבשר המתאימים, המקום ממנו הם מובאים, האופן בו הם מתוחזקים וכמובן התיבול שלהם, שיטת הצלייה שלהם ולא פחות מכך, גם צורת ההגשה שלהם.

קייטרינג אסאדו

מומחים לאירועי אסאדו

מאסטר מיט היא חברת קייטרינג, המציעה שירותי אסאדו לאירועים, במסגרתם מביאה החברה את חוויית האסאדו במלואה, ומטמיעה אותה בתוך האירוע בצורה חכמה וטעימה. בכלל זה, מביאה החברה את נתחי הבשר הטובים והטריים ביותר, ומכינה אותם על פי כל כללי האסאדו המסורתיים, עם התיבול האותנטי והרטבים המשלימים, בצליית גריל שרק הריח שלה תעשה לאורחים שלכם סחרחורת נעימה ומפתה. כפי שאמרנו קודם לכן, באירוע קטן מקבל האסאדו של מאסטר מיט דחיפת אנרגיה נוספת, והופך ממוקדי תשומת הלב של האורחים לכל אורך האירוע.

בונים עבורכם את החוויה מא' ועד ת'

במסגרת האירוע הקטן והאינטימי שאותו אתם מעוניינים לערוך, מאסטר מיט תדאג להעמיד לרשותכם את מערכות הישיבה המתאימות, את המפות, כלי ההגשה והאוכל המתאימים לחוויית האסאדו המושלמת, וכמובן את אנשי הצוות המקצועי שיבנו את האירוע שלב אחרי שלב, משלב ההכנה, דרך שלב הצלייה וסידור הבשרים להגשה, וכלה בהגשה המסורתית שתביא את חוויית האסאדו האולטימטיבית לכל אחד מהאורחים באופן אישי.

מאסטר מיט אסאדו

הגשה לפי בחירתכם

את הגשת האסאדו תוכלו לתכנן על פי העדפותיכם ועל פי המקום בו אתם עורכים את האירוע, בין שאתם עורכים אותו בלופט, בווילה או באולם אירועים קטן ובין שאתם עורכים אותו בגינה או במרפסת ביתכם. ניתן להגיש את האסאדו באמצעות שולחן הגשה עצמית ממנו יאספו האורחים את המנות המועדפות עליהם, או באמצעות הגשה אישית אל שולחנות האורחים באמצעות מלצרים מקצועיים, המכירים לעומק את עולם האסאדו ואת האופן בו יש לבנות את החוויה בכל רגע לאורך האירוע.

לפרטים נוספים ולהזמנות כנסו לאתר https://www.master-meat.com

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *