אם אתם מתלבטים בין הזמנת קייטרינג חלבי לאירועים ובין הזמנת קייטרינג בשרי סטנדרטי, כבר עשיתם צעד חשוב לקראת האירוע האולטימטיבי. רבים מהאנשים העורכים אירועים בישראל, בוחרים אוטומטית בקייטרינג הבשרי, המוכר והבטוח, מבלי שהם מודעים למה שהם מפסידים בגזרה החלבית. עצם העובדה שאתם שוקלים את העניין מצביעה על כך שאתם באמת מחפשים את הדרכים הנכונות להפוך את האירוע שלכם לאירוע מנצח, ואחרי שאמרנו את זה, נותרה השאלה האם להזמין קייטרינג חלבי או בשרי, ועל כך נענה בשורות הבאות.

%d7%a7%d7%99%d7%99%d7%98%d7%a8%d7%99%d7%a0%d7%92-%d7%97%d7%9c%d7%91%d7%99

מנות קלילות – משביעות מצד אחד ולא מכבידות ומעייפות מצד שני

העניין הוא, שלו היינו עורכים ניתוח של סוגי הקייטרינג השונים זה אל מול זה, היינו יכולים להוכיח די בקלות שהאפשרות של קייטרינג חלבי כשר היא האפשרות העדיפה. אחד המרכיבים המרכזיים שהופכים את הקייטרינג החלבי לכל כך אטרקטיבי הוא העובדה שמדובר במאכלים קלילים וקלים לעיכול. בעוד שבאירוע בו מוגש קייטרינג בשרי, ניתן לראות את רחבת הריקודים מתרוקנת כבר אחרי המנה הראשונה, הקייטרינג החלבי שומר על האורחים שלכם ערניים ונלהבים, מבלי לגרום להם לתחושה של עייפות ולאות מתהליך העיכול של הבשר.

אין ספור טעמים, מרקמים וצבעים – הרבה מעבר לפלטת גבינות

מהיתרון הזה של הקייטרינג החלבי אתם יכולים ליהנות מבלי לוותר כלל על הטעם, המרקם, המגוון והצבעוניות. תוכלו להזמין קייטרינג חלבי כשר במרכז הארץ וליהנות משלל מנות שיוגשו אל שולחנות האורחים באמצעות מגשי אירוח חלבי, מהם יוכל כל אורח לבנות את המנה המועדפת עליו בעצמו – קישים בשלל טעמים ומילויים, בלינצ'סים מהגבינות הטובות ביותר שאת חלקן אולי אינכם מכירים, פשטידות מדהימות עם הרבה ירק וגבינות, מאפי גבינה מיוחדים, סלטים חיים ומבושלים, אומלטים יצירתיים ועשירים בטעמים וכמובן קינוחים חלביים אותנטיים בלי טיפה אחת של מרגרינה.

%d7%a2%d7%92%d7%9c%d7%aa-%d7%92%d7%9c%d7%99%d7%93%d7%94

בניית תפריט מותאם אישית לאירוע ולאורחים

חברת טייסטפולי מציעה שירותי קייטרינג חלבי במרכז הארץ, ובכלל זה קייטרינג חלבי לאירועים קטנים ולאירועי ענק, והכל בהתאמה אישית של טעמים, מרקמים, צבעים וסגנונות קולינריים. הקייטרינג החלבי של טייסטפולי יעניק לאירוע שלכם אווירה אינטימית ומנחמת, ימלא את חלל האירוע בריחות מדהימים של מאפים וגבינות, ויאפשר לאורחים שלכם למלא את הבטן שלהם מבלי להרגיש עייפים לכל אורך האירוע.

ייעוץ קולינרי מלא

בטייסטפולי תוכלו ליהנות משירות ייעוץ וליווי צמוד של הצוות הקולינרי, להכיר את המנות השונות המוצעות לכם, ולאפשר לעצמכם לערוך אירוע שהוא באמת יוצא דופן ושאינו הולך עם הזרם. את זה תוכלו להשלים עם אטרקציות נוספות שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח ובסך הכל להפיק אירוע שהוא גם מיוחד, גם שונה מאוד מהאחרים וגם מציע את חבילת הקייטרינג הטובה ביותר, ללא שום מרכיב בשרי, הכל על טהרת מוצרי החלב והרבה מעבר לפלטות גבינות וירקות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *