ממש כשם שיש סוגים רבים של אירועים, כך יש גם סוגים שונים של קייטרינג לאירועים. עכשיו נעזור לכם במשימת ההתאמה בין סוג האירוע לבין סוג הקייטרינג!

סוגי אירועים

ישנם סוגים רבים של אירועים, אליהם נהוג להזמין שירות של קייטרינג. החל מאירועים פרטיים וקטנים כדוגמת יום הולדת, דרך אירועים פרטיים גדולים כדוגמת חתונה וכדומה ועד לאירועים עסקיים גדולים כדוגמת ערב חברה או אירוע השקה וכך הלאה. למעשה, כל עוד יש אירוע עם משתתפים רבים, מן מהראוי להזמין קייטרינג ולפנק את המשתתפים בו בכיבוד טעים ומעורר תיאבון.

סוגי קייטרינג לאירועים

אירועים שונים דורשים סוגים שונים של מאכלים והמגוון הוא רחב! הכוונה היא לכך, שניתן להזמין קייטרינג חלבי או בשרי, צמחוני או טבעוני ואפשר גם להזמין קייטרינג קליל של כריכים וסלטים או של מאכלים מבושלים או צלויים על האש. כמו כן, ניתן להזמין רק את האוכל או גם שירות של מלצרים ואפילו שולחנות וכסאות אחידים לישיבה נוחה של כל משתתפי האירוע.

איך זה עובד?

ובכן, ראשית יש לבחור קייטרינג לאירועים בהתאם לצורכי האירוע הספציפי. לאחר מכן, יש לבדוק עם חברת הקייטרינג את הזמינות שלהם לתאריך הרצוי. השלב הבא הוא בחירת התפריט הרצוי לאירוע שלכם מתוך התפריט המוצע על ידי החברה. חשוב לציין, שככל שהתפריט יהיה עשיר יותר, כך המוזמנים לאירוע שלכם יעריכו אותו יותר וייצאו מהאירוע כשהבטן מלאה והחיוך רחב.

ביצוע ההתאמה

כאמור, ישנם סוגים שונים של אירועים וסוגים שונים של מאכלים, המוצעים על ידי חברות הקייטרינג השונות והחוכמה היא להתאים בין סוג האירוע לבין סוג האוכל המוגש במהלכו. לדוגמה, אם מדובר על אירוע שמתקיים בשעות הצהריים או הערב נהוג להציע מאכלים בשריים.

התאמה חשובה נוספת היא בין אופי האירוע לבין השירות המתקבל על ידי חברת הקייטרינג. כלומר, ישנן חברות קייטרינג לאירועים, שמציעות שירותים נוספים כמו שירות של הגשה לשולחנות על ידי מלצרים ויש כאלו שלא, יש חברות שמתמחות באירועים בטבע וכך הלאה.