משרדים הם אמנם מקומות עבודה, והאסוציאציות הראשוניות שלנו כשאנחנו חושבים על משרד הן ניירת, בוסים, 9 עד 5 ומטלות שלא נגמרות – אבל ישנם גם מצבים שבהם המשרד הופך למעין מסעדה, לעתים אפילו מסעדת גורמה, והעובדים נהנים מארוחה משובחת. כך למשל במסגרת הרמת כוסית לקראת חג כשקברניטי החברה מבקשים להפוך את האירוע לחגיגי יותר, עוד דוגמה להזמנת קייטרינג למשרד היא ישיבת עובדים ובפרט אם היא ארוכה מהרגיל, ובאופן טבעי ישנם עוד מקרים שבהם אנחנו מתלבטים איזו ארוחה נארגן במשרד.

צורת ההגשה

אופי האירוע שלכבודו אנחנו מזמינים קייטרינג למשרד ומספר הסועדים משפיע באופן טבעי על צורת ההגשה הנבחרת: ככל שהנסיבות חגיגיות יותר ומספר העובדים (ואולי גם אורחים) גדול יותר, כך תהיה נטייה טבעית לטובת ארוחה שלמה, ואפילו מפוארת. עבור ישיבה שמתארכת, או כזו שרוצים לפתוח עם טעם טוב בפה, ניתן להזמין משירותי הקייטרינג הנבחרים גם כריכים – דרך יעילה לזכות בחוויה קולינרית מהנה ומשביעה גם אם קצרה בזמן, ועוד אופציה שכדאי לקחת בחשבון היא מגשי אירוח, כלומר אוכל טעים ומגוון מבלי שאנשי הקייטרינג גם יגישו אותו לסועדים.

בנוסף, כשאנחנו מזמינים קייטרינג למשרד נשאף לקבל תפריט מגוון ככל האפשר. כדאי לזכור שבכל משרד ישנה שונות מהותית בין העובדים, בכל פרמטר כולל מבחינת העדפות קולינריות, ועל כן רק תפריט שכולל שלל אפשרויות יצליח לספק את בלוטות הטעם של כל המשתתפים בארוחה במשרד.

דגשים נוספים במסגרת בחירת קייטרינג למשרד

דגש חשוב נוסף במסגרת בחירת קייטרינג למשרדים הוא הערך התזונתי של כל מנה ומנה. אנחנו חיים בעידן שבו המודעות לקשר ההדוק בין תזונה לבין בריאות גבוהה במיוחד, ויותר ויותר אנשים משתדלים לאכול בריא, גם כשהם מחוץ לבית ואפילו באירועים חגיגיים – מה גם שישנן מנות רבות שמוכיחות שהנאה לבלוטות הטעם לא חייבת להגיע עם קלוריות מיותרות, שומן רווי או כמויות גדולות יתר על המידה של נתרן.

כמו כן כדאי לשים לב לנטייה ההולכת וגוברת של רבים מאיתנו לעבר צמחונות וטבעונות, ולשפע הגדל של האפשרויות שמציעים המטבח החלבי והטבעוני. עוד סוגיה חשובה היא הכשרות, כדי שכל העובדים במשרד יוכלו ליהנות מהקייטרינג.