כולנו עושים ביטוחים, ורובינו נהיה עם יותר מביטוח אחד במקביל, בטח ובטח שבמהלך החיים. ביטוח הנסיעות לחו"ל, ביטוח גניבות, ביטוח הבית עצמו וביטוח המשכנתא שבעזרתה רכשנו את הבית מלכתחילה. ביטוח הרכב, ביטוח החיים וביטוח הבריאות, כל אלו הם חלק מסל שירותי ביטוח שמלווה את האזרח הישראלי, מבלי לציין עדיין את הביטוח הלאומי.

אם נכנסתם למצב בו אתם צריכים גם לממש את הביטוח בעזרת תביעה, אתם בוודאי כבר מודעים לקשיים השונים שמערימות עליכם חברות הביטוח בביצוע מהלך זה, וכי ללא איש-מקצוע ניתן בקלות לטבוע בערימת הניירות במקום לתבוע ולקבל את הפיצויים.

בוחרים עורכי דין לתביעות ביטוח מוצלחות

תביעת ביטוח מקצועית היא מהלך שקשה לתארו אלא אם אתם מתמחים בעריכת דין. כמות הניירת שעוברת מיד ליד ומחברה לחברה גם בתיקים הקטנים ביותר היא פשוט עצומה, וכל אחד מהצדדים מתחמש בטיעונים אינסופיים ומסמכים לגבות אותו.

מי שעובד בתחום יודע שאין תביעה אחת זהה לשנייה, וכי ההכרות עם החוק התיאורטי לצד יישומו בפועל מאפשרים קשת רחבה של משחקים והטיות לטובת מי מהצדדים שיודע למשוך יותר חזק.

תמיכה של עורך דין מקצועי ומשרד שמתמחה בתביעות ביטוח מאפשר לכם, התובעים, לזכות במרב הפיצויים האפשריים, במקרים בהם מהלך חד-צדדי ללא הליווי המקצועי היה מותיר אתכם ללא דבר ביד, או עם פיצוי מזערי שאינו מכסה אף את הזמן שהשקעתם במרדף האינסופי אחר המסמכים הדרושים.

פגיעות גוף, פגיעות רכוש, תאונות דרכים

תביעות ביטוח נפוצות נוגעות בכל אחד מהתחומים הללו, וריבוי התביעות לאורך השנים יצר עוד ועוד חיץ בין התחומים, והוביל לצורך בהתמחויות ספציפיות מאוד לא רק בתחום תביעות הביטוח, אלא גם ברמת הנישה הביטוחית.

הרי מומחה לתביעות בגין רשלנות רפואית בטיפול בביטוח בחו"ל לא יהיה בהכרח בקיא בתביעות לקבלת מלוא הפיצוי למקרים של פגיעות בתאונות עבודה בישראל.

כאשר אתם פועלים דרך משרד עורכי דין המתמחה בתביעות ביטוח, הרי שאתם נעזרים בסוללת עורכי דין המכסה את כל סוגי התביעות, ומאפשרת לכם לישון בראש שקט ובידיעה כי סכום הפיצוי הגבוהה ביותר בדרך אליכם.