היתרונות הרבים של התוכנה

בשנים האחרונות ניתן לראות את היתרונות הרבים של כלים בענף הנדלן אשר מסייעים לציבור המתווכים לבצע את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר. תוכנת תיווך מאפשרת למתווכים לנהל בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר את העבודה שלהם מול עצמם ומול הלקוחות. לתכונה ניתן למצוא מספר פונקציות פשוטות או מורכבות המאפשרות ניהול מדויק של הנכסים ומעקב אחר הלקוחות.  

ניהול הלקוחות באמצעות התוכנה מאפשר למתווכים לפתוח כרטיס לכל האנשים אשר מגלים עניין בנכס ובכרטיס ניתן למצוא את כל הפרטים לרבות סוג הנכס המתאים, מספר החדרים, אזור המגורים המתאים וכן נכסים המצויים במאגר היכולים לענות על הדרישות.

יתרה מזאת, התוכנה מאפשרת למתווכים לשלוח תזכורת לגבי כל לקוח ולקוח- מתי יש ליצור עימם קשר במטרה לבחון את סטטוס הפנייה ולשלוח הודעה באשר לנכסים היכולים לעניין אותו.

אפשרות לקטלג את הלקוחות בצורה חכמה

תוכנת תיווך מאפשרת למתווכים לקטלג את קהל הלקוחות שלהם בצורה חכמה ביותר הם יכולים להכניס את כרטיסי הלקוחות שלהם בהתאם לסטטוס בו הלקוח מצוי- לקוח המחכה להצעה, לקוח מתעניין או לקוח לא מעוניין וכן לקוח אשר חתם בכתב התחייבות על נכס.

למעשה, הקטלוג מאפשר למתווכים לבצע את העבודה על הצד הטוב  ביותר ולאפשר להם ליהנות מעבודה יעילה ומסודרת אשר חוסכת להם זמן רב בניסיון לעקוב אחר הלקוחות שלהם. את אותו הזמן אשר הם השקיעו בעבר בניסיון לעקוב אחר הלקוחות הם יכולים לנצל לטובת השגת לקוחות חדשים וכך להגדיל את מספר העסקאות יותר ויותר. כך הם מוצאים את עצמם עסוקים מנצלים את הזמן בעבודה בצורה יעילה יותר.

אפשרות להתעדכן בזמן אמת

עוד נציין כי תוכנת תיווך מאפשרת למתווכים להתעדכן בזמן אמת בנעשה בנכסים ולבחון את הנכסים המוצעים למכירה או השכרה. בשל העובדה כי התוכנה מחוברת למאגר נכסים המתעדכן באמצעות האינטרנט המתווכים מוצאים את עצמם מעודכנים בזמן אמת, דבר אשר הופך את העבודה שלהם ליעילה יותר ומאפשרת להם לבצע  את העבודה בצורה הטובה ביותר בהתאם לשביעות הרצון של קהל הלקוחות שלהם.