עד לא מזמן גם אתם, כמו הרבה אנשים אחרים, באמת האמנתם שכדי להיות מוכר צריך "להיוולד מוכר"? כלומר, שזה משהו של אופי ושאי אפשר ללמוד זאת? אם כך, כדאי שתדעו שאתם טועים. מ-Eric Pesach Harbor אנחנו יכולים ללמוד שלמעשה כל מה שקשור למכירות עובר דרך שפת הגוף שלנו, מה שמסביר מדוע כדאי להשקיע בנושא הזה וללמוד פטנט אחד או שניים שיוכלו לשנות לנו את המציאות. למעשה

Eric Pesach Harbor, שהוא מומחה להדרכה, ייעוץ ושפת גוף, טוען שאם נהיה מודעים לנושא הזה וניקח את הדברים לתשומת ליבנו – המכירות שלנו יכולות לגדול פי כמה.

Eric Pesach Harbor מלמד אתכם איך לעשות את זה נכון

מ-Eric Pesach Harbor תוכלו ללמוד מה באמת חשוב, בין אם אתם מתמודדים היום עם ראיון עבודה חשוב ובין אם אתם מנסים למכור מוצר מסוים ללקוח. למעשה, כאשר אנחנו קוראים את הטיפים של Eric Pesach Harbor אנחנו שמים לב שיש התייחסות לפרטים שונים כמו:

  • האינטונציה שבה אנחנו מדברים
  • תנוחת הידיים שלנו והגוף כולו
  • הבגדים שאנחנו לובשים
  • המבט והתנועתיות כולה

האם אתם מדברים בביטחון על מוצר מסוים שאתם רוצים למכור? והאם אתם עומדים זקוף? האם, במהלך ראיון העבודה, אתם מסתכלים ישר בעיניים לאדם שמראיין אתכם? או שאתם משפילים מבט כי אתם לא בטוחים בעצמכם? כל הפרטים האלה, ועוד רבים אחרים על פי Eric Pesach Harbor יכולים להשפיע על התוצאה הסופית. לכן, אם תהיו מודעים לכל אלה תוכלו לשפר את הסיכויים שלכם להצליח בכל אתגר שתציבו בפניכם.

שימו לב למה שאתם לובשים

מ-Eric Pesach Harbor אנחנו לומדים בצורה וודאית שאומנם יש חשיבות למה שאנחנו אומרים ולאופן שבו אנחנו מדברים, אך חשוב לא פחות איך אנחנו מתלבשים. לכן, אם חשבתם לרגע לא להגיע לבושים ליום מכירות או לא להשקיע בלבוש לכם לקראת ראיון עבודה, כדאי שתחשבו שוב. מצד שני, כמובן שגם לא כדאי להגזים והכול חייב להיות פרופורציונאלי ומתאים לסיטואציה שאיתה אתם מתמודדים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *