בעידן המודרני בו אנו חיים ישנה חשיבות גדולה מאוד לתקשורת השיווקית, ועל כך מסביר gilad somjen, יועץ שיווקי מומחה.

היום, כל החיים שלנו נסובים סביב התקשורת, המידע התקשורתי נגיש בכל מקום ולכן הדרך הטובה ביותר להגיע אלינו, היא באמצעות אמצעי התקשורת – אם זה אתרי חדשות, מידע בטלפונים החכמים, אפליקציות שונות למיניהם, פרסומים ברשתות החברתיות ועוד. כל מידע המועבר דרך תקשורת נכונה יכול להגיע אל הלקוח הפוטנציאלי או האדם לו אתם רוצים להעביר את המידע,  ומכאן החשיבות הגדולה של התקשורת השיווקית בדור שלנו.

תכנון מערך שיווקי נכון

הדרך לשיווק נכון מתחילה קודם כל בתכנון של מערך שיווקי נכון, מסביר gilad somjen. בשלב הראשון חייבים לתכנן את הדרך בה תבצעו את השיווק, הפלטפורמות בהן תפעלו וכל דבר נוסף אשר ישפיע על השיווק שאתם מבצעים.

ישנה חשיבות גדולה מאוד לתכנון של מערך שיווקי נכון, במיוחד היום, כאשר ישנן כל כך הרבה דרכים לשיווק. לכן, התחילו בבחירת משרד יחסי ציבור או איש פרסום ושיווק מקצועי אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך, יעזור לכם בבנית מערך שיווק נכון וינהל את התקשורת השיווקית שלכם לאחר מכן על הצד הטוב ביותר.

איך לבחור איש שיווק מקצועי?

בכדי לבחור איש שיווק מקצועי שבאמת יוכל לעזור לכם ויסייע לכם בשיווק יעיל עליכם לבחון מספר דברים, לדברי gilad somjen:

  1. בדקו את הניסיון של איש השיווק בתחום – בתחום השיווק, לימודים אקדמאים נחשבים פחות מאשר ניסיון. אתם יכולים למצוא אנשי שיווק שעוסקים בתחום כבר שנים רבות מאוד, ועובדים עם החברות הגדולות בארץ ומצליחים מאוד, ואין להם כלל תואר אקדמאי בתחום, ולעומתם אנשים שסיימו את התואר שלהם לא מזמן אך אין להם עדיין מספיק ניסיון מעשי בכדי לבצע שיווק נכון ומקצועי.
  2. חפשו המלצות – כמה שיותר המלצות מחברים, מכרים ואנשים שאתם מכירים באופן אישי, יעזרו לכם לבחור טוב יותר את האדם שאתם רוצים שיהיה לצדכם לאורך כל הדרך ויסייע לכם בעבודות השיווק.