רוב עבודת השיווק לעסקים כיום מתבצעת אונליין באפיקים שונים שהרשת מציעה; רשתות חברתיות, אתרי אינטרנט וכמובן גוגל. גוגל בפני עצמה עומדת כמעצמת קידום עסקים ואתרים, והיא מציעה כמה כלים מתקדמים ויעילים במיוחד, ביניהם גוגל קונסול האהוב במיוחד. מדובר באחד הכלים המומלצים ביותר עבור מי שמעוניין לקדם את עצמו על ידי למידה שוטפת של הגולשים וקהלי היעד. 

אז איך גוגל קונסול יכול לסייע לכם?

בקצרה, גוגל קונסול הוא כלי חינמי המאפשר לבעלי האתרים ואנשי המקצוע בתחום של קידום האתרים, לעקוב באופן יעיל יותר אחר הביצועים של אתרים שונים בגוגל. בעזרת כלי זה, ניתן להבין איך גוגל תופס את האתר ומה כדאי לשפר בו על מנת להעלות את ערכו בעיני מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם. יעילותו של הכלי מתבטאת בעקרונות כגון:

  • מבחינה טכנית – במידה ויש בעיות הקשורות בסריקת האתר, שגיאות בהופעת דפים שונים ושגיאות המפריעות למנוע החיפוש ו\או לגולשים לבצע פעולות באתר, הגוגל קונסול יעדכן על כך. 
  • מבחינה ויזואלית – אחד הערכים החשובים ביותר לגוגל הוא חוויית המשתמש, ועל כך הם מקפידים מאוד כשהם יוצרים כלים שונים עבור לקוחותיהם בעלי האתרים. כך, הכלי נוח ופשוט מאוד לשימוש, כשכל המידע מוצג בצורה שקופה וברורה. המטרה היא לסייע לבעלי האתרים להסיק מסקנות ביעילות, בכדי שיוכלו ליצור אסטרטגיות לשיווק וקידום העסק, ולחשוב על העתיד באופן ברור יותר.
  • להבין את הגולשים – אחד היתרונות הגדולים ביותר של הכלי, הוא יכולתו לנתח מה בדיוק הגולשים רוצים; מה מעניין אותם, באילו עמודים באתר הם שהו זמן רב יותר, מיהו קהל היעד שמגיע לאתר ובעזרת אילו מילות מפתח. מכל הנתונים הללו אפשר להוציא אסטרטגיות חכמות, לחשוב על דרכים לשיפור התקשורת עם הגולשים, ועוד. 

גם היכרות בסיסית יכולה להועיל

היי! אני ליאור שפירא ואני כאן כדי ללמד אתכם איך להביא עוד לידים לאתר שלכם, באמצעות גוגל קונסול שהיא מערכת חינמית, ידידותית ופשוטה. עד כדי כך שגם היכרות בסיסית בלבד תוכל להועיל לכם להזניק את העסק שלכם קדימה ולשפר את האתר עליו עבדתם כל כך קשה. מוכנים להצלחה?