החלום הגדול ביותר בחיים שלכם היה מאז ומעולם להקים את העסק האישי שלכם. יש לכם רעיון (שאתם בטוחים שהוא מנצח) ויש לכם את כל המוטיבציה שבעולם כדי להוציא לפועל את החלום שלכם. אבל מה אם היינו אומרים לכם שמוטיבציה היא רק חלק קטן מהסיכויי שלכם להצליח? יש כל כך הרבה דברים שאתם לא יודעים שאתם לא יודעים על תהליך ההקמה של עסק, ועל כן ההחלטה המקצועית הנכונה ביותר תהיה לפנות לעזרתו של יועץ עסקי מקצועי, כמו גיא כספי כדי להבין מה אתם צריכים לעשות על מנת להקים את העסק שלכם ואיך אפשר להימנע עד כמה שאפשר מטעויות מסוכנות וקשות. 

חוויית בניית עסק – על בסיס הייעוץ של גיא כספי

הרציונל מאחורי שירותי ייעוץ עסקי של גיא כספי הוא:

  1. להבין מה הן המטרות ואילו יעדים ראליים אתם יכולים להציב כדי להקים עסק מוצלח. מיפוי נכון של הדרך, היא הטכניקה הטובה ביותר כדי לבנות את יסודות החברה שלכם. 
  2. להבין איזה סוג של מימון יש לארגון שאתם רוצים להקים. אם המימון איננו מספק, זו עלולה להיות בעיה קשה מאוד, ואתם רוצים למצוא לבעיה הזו מענה ביחד עם היועץ העסקי שלכם בשלבים יחסית מוקדמים של תהליך העבודה על הקמת החברה. 
  3. להבין מי הם בעלי התפקידים בחברה. כיצד מתחלקת האחריות בין נושאי המשרות. והאם השותפים כולם מוכנים להשקיע ולהכיר בעובדה שיכולות להיות בעיות. 

תכנון הוא הדרך האמתית להצלחה

לא משנה איך תסתכלו על פני הדברים, הדרך המקצועית הנכונה להקים עסק, היא על ידי תהליך תכנון ממוקד מטרה, ברור ומדויק. יכול להיות שאתם מבינים בראש שלכם מה אתם רוצים להשיג, אבל אם אתם לא עובדים עם יועץ מיומן ומנוסה שמלווה אתכם, אתם עלולים לעשות טעויות קריטיות שיפגעו בעתיד החברה שלכם וביכולת שלכם להתמודד עם מכשולים בזמן אמת. אז אל תחששו להיכנס בצורה מסודרת לעבודה עם יועץ מיומן שילווה אתכם שלב אחרי שלב בתהליך הקמת החברה.