כולנו יודעים כמה נעים לקבל פרחים וכמה נעים לתת פרחים. הרגע הזה בו דופקים בדלת ומגיע השליח ומעביר לכם משהו שלא ציפיתם לו – הוא רגע חשוב ובעל משמעות. הודות לבחירה נכונה בפרחים שמתאימים למקבלי המשלוח תוכלו להיות הרבה יותר מתואמים ולבחור בצורה טובה יותר את סידורי הפרחים שמתאימים לכם. אין ספק כי הבחירה בסידור פרחים שמתאימה למקבל הפרחים יכולה להיות הרבה יותר יעילה ואפקטיבית אם יש לכם חנות פרחים שאתם סומכים עליה ועל מסדר הפרחים.

הבחירה בפרחים המתאימים לכם יכולה להיות סיפור של ממש אם אין חנות פרחים שאתם סומכים עליה. לא כל חנות פרחים מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של סידורים אבל לא תמיד יש זמן להתעסק איתם ואחרי הכל, מדובר בעניין יצירתי. אם אתם לא בדיוק מרגישים שהסידור לטעמכם – לא תוכלו גם להחזיר אותו למסדר הפרחים וגם לא תוכלו להתלונן ומסיבות אלו ישנה חשיבות מרבית להיכרות עם סידורי פרחים שונים ועם היכולת להתאים אותם לצרכים הייחודיים שלכם.

בחירה חכמה של חנות פרחים בירושלים

לא כל חנות פרחים בירושלים באמת יכולה לענות על הצרכים הספציפיים שלכם. לפיכך, חשוב שתכירו את החנויות השונות ואם אתם מזמינים פרחים באופן קבוע, חשוב שגם תדעו את הפרמטרים השונים המרכיבים את השירותים של מסדרי הפרחים.

כך למשל חשוב לבדוק מה זמני ההגעה של המשלוח, האם החנות עובדת בשעות שאתם צריכים כדי שהמשלוח יגיע בזמן למי שהזמנתם עבורו את הפרחים, האם אתם רוצים או לא רוצים להיות שם כשזה קורה? מה עלויות הסידור עצמן והאם יש לכם מגוון רחב של אפשרויות של סידורים שמתוכם תוכלו לבחור את הסידור האולטימטיבי? האם אתם רואים את עצמכם מזמינים יותר מסידור אחד או מזמינים מהחנות באופן קבוע? האם יש לכם ציפיות לגבי הסידור ואם כן, האם נותני השירות בחנות פתוחים לקבל את ההערות והבקשות שלכם לגבי סידור הפרחים? 

אם יש לכם ציפיות שונות לגבי הסידור חשוב שתגדירו אותן מבעוד מועד על מנת שתוכלו לבדוק אם כל חנות פרחים בירושלים יכולה לעמוד בקריטריונים.