רגע אחרי החתונה, כאשר החיים של המשפחה שלכם משתנים מן הקצה אל הקצה ובעצם הפכתם למשפחה, יש לכם ורצון עז להפוך את המגורים הזמניים באזור המרכז למגורים קבועים. כמו זוגות צעירים רבים אחרים הדרך האולטימטיבית מבחינתכם למצוא בית קבוע למשפחה היא להתחיל בחיפוש אחרי נדל"ן לרכישה. למרות שמדובר על תהליך מורכב יחסית, ולמרות האתגרים שאתם עלולים להתמודד איתם לאורך הדרך, אפשר לרכוש נכס נדל"ן ראשון להשקעה בצורה מסודרת. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לאנשי המקצוע הנכונים ולעבוד על בסיס שלושה שלבים כדי להבטיח שאתם לוקחים את כל ההחלטות הנכונות.

שלושת השלבים המרכזיים של רכישת נכס נדל"ן ראשון

הרכישה של נדל"ן למגורים, על פי הצוות של בית וגג בא לידי מימוש על בסיס שלושה שלבים:

  1. הגדרת המטרות – איזה אזור אתם רוצים, מהו גודל הנכס שאתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות, מהו טווח המחירים ואיזו תנאים סוציו-אקונומיים אתם מעוניינים להעניק לילדים שלכם. בשלב הראשוני צריך להגדיר את המטרות לרכישה בצורה הכי רחבה שיש.
  2. החיפוש – התמקדו באזור הדרוש לכם וחפשו הנכסים שעונים על כמה שיותר דרישות, מתוך הדרישות שאתם הגדרתם לעצמכם. גם אם התהליך לוקח זמן, אל תוותרו על דרישות כדי למצוא נכס מושלם.
  3. השלב המעשי – שוחחו עם בעלי הדירות, המתווכים, עורכי הדין ואנשי המקצוע שמלווים את תהליך הרכישה. הגיעו להסכמות על תהליך הרכישה ועל העלויות הנלוות, כדי לחתום חוזה בתנאים שמתאימים לצרכים שלכם.

מתכננים את העתיד של המשפחה שלכם

עכשיו תתקשרי שלכם קצת יותר סדר בראש בכל מה שנוגע לרכישה של בית מגורים, אתם יכולים לצאת לעבודה ולהתחיל לחפש נדלן למשפחה. בעזרת הידע והניסיון של אנשי הצוות של חברת בית וגג, יהיה לכם את מי לשאול שאלות ועם מי להתייעץ כאשר התהליך הופך להיות קצת יותר מאתגר. אתם אף פעם לא לבד, וגם עם הלחץ הולך ועולה, אפשר לתכנן את העתיד של המשפחה שלכם בצורה שלווה ורגועה, שמשרתת את המטרות של כולם.