הגעתם למסקנה שזה שאתם עובדים שעות נוספות זה טוב ויפה, אבל זה לא באמת מה שישנה את המצב הכלכלי שלכם? אתם רוצים לעשות משהו בנידון וחולמים ליהנות מרווח כלכלי? אם כך, ברור מדוע התחלתם לחפש אחר פלטפורמת מסחר עבור מניות שתוכלו לעשות בה שימוש. מה שכן, חשוב שתדעו שקיימות היום שלל פלטפורמות שונות של מסחר במניות, ולכן נשאלת השאלה: באיזו אופציה תבחרו? פלטפורמת מסחר במניות צריכה להיות לא רק חוקית ומאובטחת, אלא היא גם צריכה להיות כמה שיתר נגישה ונוחה עבורכם. זה נכון בין אם כבר יצא לכם בעבר להשתמש בכל מיני סוגים של פלטפורמות שונות למסחר במניות ובין אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים זאת. 

איך לבחור פלטפורמת מסחר במניות נכונה? 

אתם מתלבטים? אין לכם מושג איזו פלטפורמת מסחר במניות תוכל לעשות עבורכם את העבודה? אנחנו יכולים להבין ללבכם. זו הסיבה שבגללה כדאי יהיה לברר: 

  • האם מדובר על פלטפורמת מסחר במניות נגישה? 
  • האם מבחינה טכנית יהיה לכם נוח להשתמש באותה פלטפורמה? 
  • האם אנשים אחרים שעושים שימוש באופן פלטפורמה ממליצים עליה? 

חשוב לשים לב לכל הפרטים האלה וגם לברר, למשל, האם על השימוש בפלטפורמה תשלמו עמלות על כל עסקה שאתם עושים. רק אחרי שיהיה לכם את כל המידע הדרוש תוכלו להחליט מה אתם מנסים ובאיזה סוג של פלטפורמה אתם בוחרים. 

האם יש לכם באמת סיכוי להרוויח כסף? 

כפי שאתם יודעים, מסחר במניות זה לא עניין של מה בכך. יש אפשרות להרוויח אך יש גם סיכון לא קטן. הכול תלוי בשאלה איך אתם עושים את הדברים. לכן, אם חשוב לכם להתנסות ולקחת סיכונים, כי מי שלא מנסה לא מצליח, אבל אתם רוצים לעשות זאת בצורה לא מוגזמת, כדאי לבדוק את הדברים מראש. למשל, החליטו מראש כמה אתם רוצים ויכולים להשקיע במניות שלכם, וחשוב שתקראו ותלמדו את הנושא הזה מראש. אם, למשל, תעשו קורס של השקעה במניות, זה ייתן לכם ביטחון וכך תוכלו להבין טוב יותר כיצד ואיפה להשקיע.